Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon felizgulok egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felizgulok egyes helyzetekben mezitláb. Ez kezd kínos lenni mit csináljak hogy ez változzon? (L)

Figyelt kérdés
Pl ha mezítláb valami olyasmire lépek, valami puhára, vagy kicsit érdesre..de sajnos néha már az elég ha mezítláb vagyok a cipőben, emiatt már nyáron is zoknit hordok..

2018. nov. 29. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pedig köthető a szexualitáshoz, pl.: lábfétises dolgokkal. Valószínűleg neked a talpad nagyon érzékeny, észlel mindenféle talaj egyenetlenségét, hideget-meleget, stb., és ez valahogy extra örömforrást jelent számodra az agyban. Minden esetre fura.

"Tappancs": úgy értem, hogy pl.: szereted-e, ha pl.: masszírozzák a talpadat?

2018. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
jaaa értem :) Igen azt szeretem, inkább az zavar hogy olyankor is felizgulok e miatt amikor nem akarok, egyes helyzetekben biztos ki lehetezt használni :) csak nehezíti a hétköznapjaim néha :(
2018. nov. 29. 17:41
 13/14 Williamspear ***** válasza:
100%

Kicsilány! Örülj neki hogy ennyire szenzitív vagy! Sok nő annak is örülne ha csikló- vagy hüvelyizgatásra fel tudna izgulni s kellően be tudna nedvesedni!

Nálad meg elég lesz ha a pasi megsimogatja a tappancsodat 😊

2018. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felizgat. A mezítelen lábban van valami szexi. Én imádom.
2018. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!