Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg élvezi velem a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élvezi velem a szexet vagy arról van szó, hogy a férfiak bárkivel élvezik?

Figyelt kérdés

Egy férfival most szexkapcsolatban vagyok. Eddig 3 alkalommal találkoztunk, amiko szex is volt, de ő még nagyon akarja, persze én is.

Nem vagyok valami szép, bár sokaknak bejövök, ez a férfi is, épp hogy találkozunk, már merevedése van.

Imádja, ahogy orálisan kielégítem, a számba is szeret élvezni, és...szóval úgy tényleg látni rajta, hogy nagyon élvezi. :D

Na már most, a kérdésem.

Nekem ez fura, mert, a volt pasim... Egyszer leszoptam (nekem ő volt az első) és becsmérlően rám szólt, hogy nagyon béna vagyok és hagyjuk... nagyon szerettem volna kipróbálni az orált, nagyon rosszul esett, hogy ahelyett, hogy "tanított" volna, így reagált. Többet nem is csináltam. Beszólogatott a külsőmre (husos vagyok, de mindez sport és egy személyre szabott diéta mellett, ugyanis egy betegségem ezt követeli...de nem fogyok, azóta is járok vizsgálatokra. Bár homokóra alkatom van, ami előnyös, bár nyilván nem változtat a tényen, hogy kövér vagyok. 160/62 kg...)

A mellem is kifejezetten csúnya. Lóg, striás, nagy a mellbimbóudvarom. Természetesen arra is tett megjegyzéseket.

Na és a másik kényes téma, a punncimat is leszólta, nem mondta ki konkrétan, hogy csúnya, de kb kiröhögte, hogy szinte nincsenek is kisajkaim. Eleinte úgy voltam vele, hogy igaza van, miért sértődnék meg. De kb egy hónap után dobtam (azóta persze folyton vissza akar szerezni).

A mostani férfi idősebb, mint a volt pasim. Úgy ismerkedtünk meg, hogy vártuk a buszt egy buszmegállóban, mondta, hogy ő már rég észrevette, milyen szép az arcom, a mosolyom. :) Jobb vele a szex, azt hittem szégyenlős leszek az exem miatt, de eszembe sem jutott, viszont azért itt van bennem, hogyha én ilyen béna és csúnya vagyok, akkor nem lehet, hogy csak azért keres, mert nincs kedve új nőt meghódítani? Nem olyan fajta amúgy, aki ne tudna megszerezni bárkit... Nem is hiszem el neki, ha szépeket mond.

Ha tényleg olyan sz@r vagyok, ahogy az exem mondta, akkor ez a pasi hogy élvezheti ennyire? Orál közben már sikerült szerintem egyre ügyesebbé válnom, de már az elején is élvezte...

Olyan sokszor előjön bennem az, hogy milyen béna vagyok, ami miatt sokszor magamba zárkózom, meg tudom, hogy a férfiak sokszor hazudnak a nőknek szépeket.

Élvezheti velem valaki a szexet, ha egy másik ember ennyire bénának tartott?



2018. nov. 30. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Először is ez a súly még nem vészes, szerintem nem vagy kövér (legalábbis az adataid alapján). Másrészt. Én is rengeteg rosszat kaptam az exemtől. Hogy nem vagyok szexi. Hogy béna vagyok az orálban meg a szexben is (első volt nekem). Hogy nem azt szeretem az ágyban, amit kellene. Hogy nem szépek a melleim. Hogy a vékonyabb lányokat szereti.

A mostani barátom meg nem bír betelni velem. Imádta már az elején is, ha orálozok, és a szexet is a legelejétől fogva. Tetszik neki a külsőm, és látszik rajta, hogy vágyik rám, nagyon hamar feláll neki.

Ami az egyiknek szemét, a másiknak kincs. Kegyetlen mondás emberekre vonatkoztatva, de igaz

2018. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túlsúlyos szerintem
2018. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

"Valakinek szemét, valakinek érték, tudod, miint a fogadott gyerek":D


Ekkora sületlenséget!

Először is te nem vagy kövér. Nincs az az univerzum ahol te kövér vagy. A hivatalos testtömeg index szerint, ami orvosilag vizsgálja és ráadásul szerintem még kicsit kevesebbre is van beállítva mint kéne, még aszerint is normál súlyod van. Még +2kg-ig nem számítasz túlsúlyosnak. Az orvosilag tökéletes súlyodtól pedig csak 6kg-nyira vagy. Persze látványra nem mindegy ettől még, hogy miként is oszlik el, de ha homokóra alakod van, akkor nem lehetséges, hogy rossz legyen az összkép miközben ilyen a súlyod.

Megnyugtatlak, a legtöbb nő társad sem tud jól szopni. Zömmel bénák vagytok, vagy elvont hülyeségek miatt nem olyan módon álltok neki, hogy tökéletes legyen, de attól még szeretjük ha csináljátok, mert ha már csinálják az azért jelent valamit. Egyszerűen jó a tudat. Meg persze ez szubjektív is, nem minden férfinak ugyan azok az igényei, ezért sem lehet azt mondani, hogy én nagyon jól szopok, mert lehet valakinek az nem jó. De nyalásnál ugyan ez van. Én is szoktam rájátszani, hogy milyen jó nekem, miközben nem is, de ha nagyon rossz lenne, akkor nem akarnám egyáltalán, hogy csinálják. Szóval a mostaninak annyira nem lehet szörnyű még ha rá is játszik kicsit. A legfontosabb, hogy annak ellenére amit írtam, a kedvedből és a lelkesedésedből ne vegyél vissza. Mert amúgy ez az ami a legtöbbet dob egy orálon, hogy ha látszik, hogy élvezettel csinálják, az messze el tudja nyomni a technikai hiányosságokat. Ha ez meg van, akkor olyan rossz már nem lehet.

Az előző barátod meg szerintem önbizalom hiányos volt. Fiúk és lányok közül is azok szokta ilyeneket csinálni, hogy folyamatosan becsmérlik a másikat, hátha nem veszi más észre az ő hibájikat, amikkel ők maguk nincsenek nagyon megelégedve. Ez egy ilyen gyakori jellemhiba.

Teljesen feleslegesen emészted magad amúgy. A tényeket kell nézni. Ott van melletted valaki aki kíván, mi kell ennél több? Hidd el, hogy mindig akad majd valaki. Az én barátnőm viszont már túlysúlyos én pedig kva jó csávó vagyok:D és mégis kívánom. Megyek is át hozzá gyorsan...

2018. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lehet rosszul szopni?

Miből lehet észrevenni H valaki nem szop jól? Főleg ha a férfi megfogja a fejed és irányít ..akkor hogy lehet rosszul csinálni?

2018. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is: te 160 centivel és 62 kilóval egyáltalán nem lehetsz kövér.

Másodszor: Az ex pasid egy igazi k*csög. Én az első szólásánál elküldtem volna, oda ahova gondolom. Ha annyira rossz lettél volna neki, akkor most nem vergődne utánad. ;) Felejtsd el a sok negatív dolgot, amiket vele tapasztaltál és amiket mondott neked.

2018. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 alkalom után már szexkapcsolatban vagytok? hmm..

Szerintem azért nem élvezik bárkivel a szexet a férfiak, ha nem élvezné veled akkor már rég rövidre zárta volna a dolgot.

Az exed az egy tuskó volt próbálta elvenni az önbizalmadat,és azt mutatni feléd h megsem érdemled őt az ilyen paramétereid miatt.

2018. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én feleségem is ilyen kis töltött galamb 65 kilós csaj volt, de nekem pont így volt jó. Széles csípő, telt kebel, feszes bőr mindenhol. Jobbat nem is kívánhattam volna magamnak.

Akrobatikus rock and roll-ban nem volt jó partner, de ezen kívül mindenben.

Én őt választottam és inkább a táncot hanyagoltam.

Szopásban és csókban sem nevezném istennőnek. Az igyekezet benne volt, de túl érdes a nyelve. Ez van, nem lehet mindenki mindenben tökéletes. Ezt sosem tettem szóvá neki.

2018. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szopasban és csokban?

Érdes a nyelve?

Miért mondod H nem szopik jól?

2018. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A párom nagyon lelkesen próbált szopni, mégsem tudtam elélvezni tőle. Más nő szopásától viszont igen, mert finomabb, selymesebb, síkosabb, érzékibb, egy szóval élvezetesebb volt a csókja, és ezt nyilván a makkom is érezte (miért is ne érezte volna).

Sosem említettem ezt a páromnak, hiszen a testi adottságain úgysem tudna változtatni, elfogadtam így.


A dióra például nagyon kényes a nyelve, arra szinte allergiás tüneteket produkál. Az orvosok sem tudják ennek az okát. Nem eszik diót és kész, az élet ettől még megy tovább.


Senki sem tökéletes. Nem lehet mindenki mindenben jó.


Első kérdésedre tehát a válaszom az, hogy a férfiak sem élveznek bárkivel bármit.

2018. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Második kérdésedre a válaszom.

Természetesen élvezheti.

Lehet, hogy régebben orális szex közben fogaztál (a fogaiddal is érintetted a férfi makkját) és kellemetlen volt a párodnak. A jelenlegi idősebb párodnak a makkja egyrészt lehet, hogy kevésbé érzékeny, kevésbé kényes. Másrészt az is lehet, hogy már a fogazásról is leszoktál, egyszóval tényleg rutinosabb lettél.


A szex nem része a nemzeti alaptantervnek, ez is az egyik oka lehet a kezdeti kudarcnak.

A volt pasiddal a szexet nagyjából úgy képzelem el, mintha egy friss jogsis tanulóvezetőt alkalmaznának autóvezető oktatónak.


A tisztelet hiánya viszont alapvető jellemhiba az ex pasidban. Jobb az ilyen embert nagy ívben elkerülni.

2018. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!