Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg élvezi velem a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élvezi velem a szexet vagy arról van szó, hogy a férfiak bárkivel élvezik?

Figyelt kérdés

Egy férfival most szexkapcsolatban vagyok. Eddig 3 alkalommal találkoztunk, amiko szex is volt, de ő még nagyon akarja, persze én is.

Nem vagyok valami szép, bár sokaknak bejövök, ez a férfi is, épp hogy találkozunk, már merevedése van.

Imádja, ahogy orálisan kielégítem, a számba is szeret élvezni, és...szóval úgy tényleg látni rajta, hogy nagyon élvezi. :D

Na már most, a kérdésem.

Nekem ez fura, mert, a volt pasim... Egyszer leszoptam (nekem ő volt az első) és becsmérlően rám szólt, hogy nagyon béna vagyok és hagyjuk... nagyon szerettem volna kipróbálni az orált, nagyon rosszul esett, hogy ahelyett, hogy "tanított" volna, így reagált. Többet nem is csináltam. Beszólogatott a külsőmre (husos vagyok, de mindez sport és egy személyre szabott diéta mellett, ugyanis egy betegségem ezt követeli...de nem fogyok, azóta is járok vizsgálatokra. Bár homokóra alkatom van, ami előnyös, bár nyilván nem változtat a tényen, hogy kövér vagyok. 160/62 kg...)

A mellem is kifejezetten csúnya. Lóg, striás, nagy a mellbimbóudvarom. Természetesen arra is tett megjegyzéseket.

Na és a másik kényes téma, a punncimat is leszólta, nem mondta ki konkrétan, hogy csúnya, de kb kiröhögte, hogy szinte nincsenek is kisajkaim. Eleinte úgy voltam vele, hogy igaza van, miért sértődnék meg. De kb egy hónap után dobtam (azóta persze folyton vissza akar szerezni).

A mostani férfi idősebb, mint a volt pasim. Úgy ismerkedtünk meg, hogy vártuk a buszt egy buszmegállóban, mondta, hogy ő már rég észrevette, milyen szép az arcom, a mosolyom. :) Jobb vele a szex, azt hittem szégyenlős leszek az exem miatt, de eszembe sem jutott, viszont azért itt van bennem, hogyha én ilyen béna és csúnya vagyok, akkor nem lehet, hogy csak azért keres, mert nincs kedve új nőt meghódítani? Nem olyan fajta amúgy, aki ne tudna megszerezni bárkit... Nem is hiszem el neki, ha szépeket mond.

Ha tényleg olyan sz@r vagyok, ahogy az exem mondta, akkor ez a pasi hogy élvezheti ennyire? Orál közben már sikerült szerintem egyre ügyesebbé válnom, de már az elején is élvezte...

Olyan sokszor előjön bennem az, hogy milyen béna vagyok, ami miatt sokszor magamba zárkózom, meg tudom, hogy a férfiak sokszor hazudnak a nőknek szépeket.

Élvezheti velem valaki a szexet, ha egy másik ember ennyire bénának tartott?



2018. nov. 30. 17:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) sajnos nem volt lehetőségem nagyon feljönni ide, lehet már el sem olvassátonk, mit írok, de azért írom :D


azért furcsállom a szopás dolgot, mert már az első alkalommal elélvezett tőle (előtte már elélvezett egyszer, szóval nem csak az izgalom miatt). Azért azt nem tudja megjátszani...


Szerintem az lehet a dolgok hátterében, hogy tényleg kíván nagyon, mint nőt. :) már a párom, nem csak szexpartner. :)


Sokat segítettetek, köszönöm!



#10, a #8-as komment nem az enyém. :) egyébként nem fogaztam a volt pasimat, kisebb is aa farka a mostani pároménál.

2018. dec. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!