Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szőr kérdés, válaszolná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Csajok szőr kérdés, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Hogy van ez a lábszőr nálatok lányok?

Minden lánynak alapbol szőrösek a lábai és borotválnia kell vagy nem mindegyiknek?

Vagy valakinek csak a láb alsó szára?

Van olyan lány akinek egyáltalán nem kell lábat borotválnia?


2018. dec. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag senkinek sem KELL.


Szerintem olyan nincs, hogy valakinek egyáltalán semmi szőr nincs a lábán, esetleg nagyon világos és kevésbé feltűnő.

A legtöbbeknek inkább az alsó lábszáron látszik.

2018. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapból szőr minden lányon nő vmennyi. De van akinek dúsabb, sötetebb van akinek sokkal ritkább. Olyan is hogy szinte piheszerű dolgok nőnek csak, ami közelről is épp hogy látható.

Van akinek ha leszedi sokáig sima, van, akinek seperc alatt visszanő.

Csak alsó labszá? Hát nekem fura lenne. Egyém pont ott nő kevésbé.

2018. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a combomon nem nő szőr (maximum néhány helyen pihék), de a lábszáramon igen. Amúgy minden lánynak szőrös a lába, csak eltérő mértékben.
2018. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nagyon szőrös, és nem csak a lábszáram, de a combom is végig. Van olyan barátnőm, aki nem is szőrteleníti, mert olyan pihés ami nem is látszik. Ő szerencsés. Ez mindenkinek más
2018. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meghagynám akkor is szerencsére inkább csak pihés lenne így nekem elég könnyű a szőrtelenítés.
2018. dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete hajú vagyok, sajnos a szőrzetem is sötét, nagyon sok és erős. Már kisgyerekkorban szőrösebb volt,mint a fiúknak,ezért korán el kellett kezdenem szőrteleníteni.Azóta is rendszeresen,most már napi szinten kell borotválnom és nem csak a lábszáramat, hanem a combomat is,sőt még a lábfejem is csupa szőr. Van barátnőm aki egyáltalán nem szedi,mert neki csak szőke pihe van rajta. Nem vagyunk egyformák. L.
2018. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!