Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtaláltam a nővéremet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a nővéremet rosszlányok.hu-n, ciki lenne ha bejelentkeznék nála?

Figyelt kérdés

Komolyra fordítva a szót, nagyon kínos és sokkoló érzés volt a lakását látni, az arca ki volt takarva de biztos hogy ő az.


Durva lenne ha megkérném hogy hagyja abba ezt mert ismerem mik járnak a férfiak fejében, akik ilyen nőkhöz járnak...oké én is voltam már.


2018. dec. 1. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Vicceld meg valahogy. Menj mikulásjelmezben vagy valami.
2018. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Viccelje meg ? Komoly válasznak szántad ? Jézus...


Ülj le vele beszélni, és mondd el neki a véleményed, és tudasd vele, hogy te csupán jót szeretnél neki, mert ez amit most csinál, veszélyes önmagára tekintve.

2018. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne buktasd le. Hacsak nem vagytok nagyon jóban, akkor nem kellene elmondanod neki. (Ha jóban lennétek, lehet már tőle tudnál róla, ezért gondolom.) Inkább puhatolózz, hogy mi lehet mögötte. Anyagi gondjai vannak? Belekeveredett valamibe? Kényszerítik rá? vagy önszántából, kíváncsiságból, vagy simán csak a jó pénzért ment bele? Ezekre megkaphatod a választ úgy is, hogy nem rontasz ajtóstul a házba, csak őszintén beszélgetsz vele, mint tesó a tesóval. Lehet, hogy többet segíthetnél neki a megértéssel, odafigyeléssel. Én csak akkor buktatnám le, ha nagy a baj, és arra kellene kényszerítenem, hogy kiszálljon a dologból, mert nem tudja mit csinál, vagy kényszerűségből jár ezen az úton.
2018. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Ne buktasd le, valami oka lehet hogy így döntött. Ezt kellene kideríteni.. Am kíváncsivá tettél.
2018. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Nem kell nagy dolgokat belelátni ezekbe. Nincs kedve dolgozni inkább árulja a testétbennyi. Magam részéről úgy vagyok ezzel mindenki azt csinál amit akar
2018. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Kevés pénze van? Nincs munkája? El van adósodva? Mi lehet az oka, amiért feltette magát oda? Ennyire szüksége lenne a pénzre? Mióta van fent ott, hosszú ideje?
2018. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
miért nem probálod ki?:P
2018. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Lusta dolgozni. Két kanyarral megkeresi egy tissztességes munkából élő ember fizetésének az egynegyedét.
2018. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Beszélni beszélhetsz vele, de követelőzni meg utasítani nincs jogod, az ő teste, az ő döntése. Ráadásul eléggé érdekes lenne olyan szájából hallani, aki qrvázik, ergo erkölcsileg ugyancsak megkérdőjelezhető.
2018. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Drazicc ***** válasza:
47%
Miket vállal? Csak mert van egy tökjó ötletem. Bezsarolod, hogy elmondod mindenkinek, ha mondjuk nem cummant le engem háromszor, lenyeléssel. Cserébe adok neked egy tízest. Mindenki jól jár.
2018. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!