Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megoldatlan párkapcsolati gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldatlan párkapcsolati gond?

Figyelt kérdés
Szeretem, de nem bánik velem jól. Boldogtalan vagyok mellette, de nem akarom őt elhagyni, Szeretnék(23) kijárni bulizni amig lehet, de Ő (30) nem akar. Szeretem ha kimutassák az érzelmeket, de ő nem akarja. Elfolytom a bánatomat csak azért, hogy neki jobb legyen. Lemondok mindenről, s inkább ,megszokom a rosszat csak hogy vele legyek. Megoldás?

2017. jan. 10. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyat aki hasonlóképp érez irántad...


Minek gyötröd magad?!

2017. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Korodbeli pasi
2017. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, mert ez nem fog megoldódni. Ő önző, te meg kénytelen vagy lemondani mindenről. Nem vagy boldog mellette, ez itt a kulcsszó. Az előttem lévő "korodbelit keress" válaszára meg csak annyit mondanék, nem korfüggő, hogy ki milyen. Én 28 vagyok, mégis szívesen eljárnék néha bulizni, sőt szeretem kimutatni az érzelmeimet is. Szóval a megoldás, hogy hagyd ott, és keress olyan valakit, aki boldoggá tehet téged lélekben is!
2017. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Növessz tököt! ...Vagy mit.
2017. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Boldogtalan vagyok mellette"


Akkor keress olyat, akivel ha együtt vagy azt írod "Boldog vagyok mellette".

2017. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!