Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszem Domináns nő vagyok?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem Domináns nő vagyok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amikor elkezdtem érdeklődni a szex iránt és persze, megtörtént az első .. pár alkalom után észre vettem, hogy valami nincs rendben! Kellemetlenül éreztem magam, ha a párom irányított/uralt engem! Később tudni kell, hogy sajnos beköltözött a párkapcsolatunkba az erőszak! Néhol csattant egy pofon, esetleg ököllel volt, hogy bántott! Én ezt nagyon rosszul éltem meg! De szerettem! A családi háttere borzalmas volt és sajnáltam, mert ő ezt látta otthon és ettől nehezen szabadult, de próbált .. viszont ez az erőszak/uralom a szexben is egyre jobban jelen volt és egyre rosszabban éreztem magamat! Egy idő után rájöttem, hogy talán a Dominancia segít! Egy nap megkérdeztem a páromat, hogy irányíthatok e? Összekötöttem a 2 kezét és a lábait, eltakartam a szemeit és uraltam! Annyira szabad voltam és annyira jó volt! Bennem volt, hogy amikor szexelünk kiélhetem azt a cseppni “haragot” ami bennem volt ... és a szexuális vágyaimat! Persze nem olyanra kell gondolni, hogy megkínozram stb! Csak élveztem, hogy nem ér hozzám, én uralom a testét és azt tehetek vele, amit csak akarok .. Szerelmes voltam belé és nem abból állt nekem ez, hogy kikötöztem, hogy kínozzam, ahogy ő tette néha ... csak élvezni akartam őt és az önbizalom hiányom miatt jobb volt, hogy nem látott ... bonyolultúl írtam le, de remélem valaki megért engem! Azóra szakítottunk és most újra van egy barátom! Ő orális fajta .. neki az a jó, ha lát engem, akár szopás közben stb .. vagy ha hátulról csináljuk (kutya pózban) én ennek az ellentetje vagyok ... én a közvetlen szexet szeretem ... nekem a hátulról túl idegen ... vagy nem tudom hogy mondjam ... néha annyira vágyok rá hogy hátra fogjam a kezeit, hogy eltakarjam a szemeit, mert bátrabb vagyok és jobban felizgulok ... azt mondta nyugodtan domináljak de közben tudom hogy utálja ha lefogják ... és neki az a jó ha lát .... egyre nehezebben bírom ... és szégyenlem, hogy domináns vagyok ... össze vagyok zavarodva és szeretnék segítséget kérni hát ha valaki megérti a helyzetemet vagy volt hasonló helyzetben! Kérlek ne ítéljetek el engem! Nagyon sokat bántottak a “férfiak” amikbe nem szeretnék bele menni ... talán ebből fakadóan jött ki ez rajtam ... kérlek segítsetek!

2018. dec. 3. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem uralhatod anelkul is, hogy megkotozned. Szopd, aztan ne engedd elmenni, vagy csabitsd el ugy, hogy kozben nem erhet hozzad. Egyebkent szerintem nem feltetlen baj, hogy dominans vagy. Ha szeret a parod elfogad ugy, ahogy vagy. Csak egyszer mondd el neki oszinten, mert o sem fogja elvezni a szexet, addig amig latja, hogy valami gond van, de nem tudja, mi az. Illetve probalj meg megnyilni neki. Egyszer adj annak is eselyt, hogy teged uralnak.

Ui. Tudom hogy off kerdes, de miert irtal szinte mindent felkialto jellel? Nem bunkozasbol kerdezem, csak tenyleg erdekel.

2018. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint minden nőben van egy kis domina ami felszínre akar törni. Izgalommal tölti el őket ha ők uralják a helyzetet, de ettől még nem leszel igazi domina, max játékosabb természetű. A második barátnőm az például imádta a prosztatámat péppé zúzni a straponjával, vagy amikor a heréimet csapkodta egy vonalzóval. Látszott rajta hogy imádja amit csinál de én is élveztem a vele eltöltött időt mert olyan erőteljes orgazmusaim voltak hogy az még egy vulkánt is szégyenbe hozna. A problémák ott kezdődtek amikor ezt a játékot átvitte a valóságba és iszonyat követelőző szörnyeteggé fejlődött. Fizikailag és szellemileg is bírtam a csajszit, de anyagilag kis híján tönkretett. Olyan, hogy ököllel nekem esett volna sose fordult elő! Ez egy nagyon erőszakos és primitív dolog. Én szeretem és bírom is a fájdalmat, de a vérző orrot nem. Azt tanácsolom fedezd fel mik a valódi fétiseid, mik azok amik a legjobban izgalomba hoznak és találj egy olyan partnert aki szintén ezeket szereti és az a kapcsolat - amíg túlzásba nem viszitek - szikla szilárd és örömmel teli lesz.
2018. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Switch vagy!!!!!!!!
2018. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orális fajta pasika? Minden nap tanulunk valamit.
2018. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne íjedj meg önmagadtól!

Ha a párod elfogadja ezt, akkor tedd meg nyugodtan. Egy kapcsolatban a kölcsönösség a legfontosabb. Ha egyszer neki kedvezel, akkor a következő alkalommal ő kedvezzen Neked:). Számomra nagyon ízgató dolgot írtál:).

2018. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket :) Tudom összeszedetlen, helyesírás és mondatvégi írás jeles hibákkal .. de annyira mély ponton voltam akkor amikor ezeket a sorokat írtam, hogy nem tudtam koncentrálni! Sokat segítettetek! Köszönöm mindenkinek!
2018. dec. 4. 09:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg járjatok el BDSM bulikba (főleg ha Bdapest elérhető közelségben van) és ott ismerkedjetek emberekkel, beszélgessetek a témáról.
2018. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül Domináns vagy. Egyszerűen gátlások sérelmek vannak benned, és ezeket kompenzálod. Ez nem kijelentés, csak egy vélemény és az sem biztos, hogy igaz.


Sok féle képpen lehet dominálni. Ha le tudod magadban tisztázni a férfiak iránti érzelmeidet akkor vizsgáld át, hogy mennyire szeretnél te irányitani egy férfit. Mit élvezel benne, mi jelent örömöt? Ez csak a szexre, vagy az élet más területein is Örömet okoz számodra.


Azt gondolom hogy ha ezekre megtalálod a választ és akkor is Dominánsnak tartod magad, akkor kezdj el videókat történeteket olvasni. Keresd meg neked mi a tetsző és nem tetsző a BDSM- ben. (Nem feltétlenül kell ütni verni az alárendeltet, vagy kínozni) Eztán keress mahgadnak egy hozzád illő párt, akivel tisztázzátok a vágyaitokat.

2018. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!