Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi lenne az önbizalmam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi lenne az önbizalmam? Csak sokszor nem hiszem el hogy miattam

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 170 magas és 60 kg..

lehet nagyon gáz amit írok, de volt hogy sétáltam férfivel (40) és csókolóztunk, és láttam hogy felállt a farka...és mondta hogy kíván, de én ezt nem tudom elhinni..hogy tényleg tőlem jönne izgalomba egy helyes pasi?

nem gondolom magamról hogy tökéletes lány lennék...

és hát nem értem igazából, hogy mi tetszhet, mire izgulhat fel bármelyik férfi is rám...


2018. okt. 19. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

De miért nem hiszed?! Nekem inkább az a fura, hogy idősebb pasival csókolóztál.

De kb minden nőre felizgul vki. Tökéletes lany alapból nem létezik. S nem minden pasinak ugyanaz jön be. Persze, hogy rád is felizgul vki.


22L

2018. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, az lemaradt. Ez tényleg önbizalom hiány vagy vmi kisebbrendűségi komplexus lehet.
2018. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy, hogy mid? Veled volt, TE izgattad fel. Még ha esetleg előtte 1hónapig nem is verte, akkor is TE váltottad ki belőle.
2018. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tom,hogy nézelki,de biztos jó csajszi lehetsz!!És persze,hogy feláll az ember farka ha csókolózik!!Ebbe mi a meglepő??
2018. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Durván kishitű vagy

Sportolj, vagy csinálj valamit, ami feldob, amitől erősnek érzed magad

Nincs tökéletes ember a világon, de mindenki számára van tökéletes partner

Lehet, hogy neki épp te vagy az

2018. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy részének a legocsmányabb 200 kilós nőre vagy akár egy hosszú hajú pasira is simán feláll. Szóval ne gondold, hogy ez valami extrás dolog. Szerintem nincs olyan nő, akit ne dugna meg legalább egy férfi, pedig vannak rusnya példányok.
2018. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!