Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el, ha sajnos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, ha sajnos nem szeretem, ha nyal engem?

Figyelt kérdés

Imádom őt, de nem érzek semmi különöset.:(

Volt már előtte barátom, nála se volt semmi kulonleges benne.

Egyszeruen nekem semleges. És így azt érzem becsapom, ha azt mondom, hogy jó nagyon.

20L



2018. dec. 3. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején érdemes lett volna megbeszélni, hogy nem jön be a nyalás. Vagy még csak most kezdtétek!

Egyszerűen mond meg neki, hogy te meglennél a nyalás nélkül is. S inkább más esne jól.

Nem mindenki van oda érte.

2018. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd meg neki hogy nem annyira élvezed mint mondjuk...mást. De lehet hogy ő ettől függetlenül szereti nyalni a puncid.
2018. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól érzed, mert hanem jó és nem tettzk, akkorbecsapod. Nem muszáy nyersen a szemébe mondani sem a csúnya igazságot ha kegyelmes szeretnél lenni, viszont irányíthatod. Ha tudod esetleg hogy neked hol jó, és hogy, akkor csak szimplán adj neki instrukciókat, mint pl. kicsit jobbrahh, vagy fehljebb, mhég egy kicsit... eeez ahhhzz nagyon jó, ne hagyd abba, kérlek... abba ne hagyd...! Nagyon szexi bír lenni, és mindkettőtöknek sikerélménye lehet. 😇
2018. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki őszintén h figyu nem szeretem ha nyalsz bocsika

Ennyi

2018. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első barátomnál én sem éreztem semmit jót, nem is értettem, hogy minek csinálnak ilyet az emberek. Utána jött a második barátom, és megvilágosodtam! :D Bár tény, hogy az első pasim alig tudott felizgatni, míg a másodiknál beleremegtem abba is, ha csak hozzámért. Mondjuk valamilyen szinten rá kell hangolódnom még most is, ha csak szimplán lehúzzák a bugyit és elkezdik csinálni attól nem fogok semmit érezni, viszont ha előtte smárolunk és fogdossuk egymást, akkor már annál inkább.
2018. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem szeretem, ha nyalsz engem
2018. dec. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mért sajnos? Kötelező a nyalás???? Mért kell sajnálkozni?


Nem szereted és pont. Ennyi. Mit kell ezen drámázni? Nem értem.

2018. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azt kell mondjam, hogy azért nem élvezed, mert még soha senki nem csinálta kellemesen és jól, vagyis nem Téged felfedező módon tette, hanem gyakorlatiasan, sajnos.

Ez pedig későbbiekben, X év múlva fog gondot okozni, ez olyan mint egy időzített bomba.

Sajnos realizmus.

2018. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb tiszta vizet önteni a pohárba.De azzal számolni kell,hogy ha nem smakkoltok szexuálisan akkor mást fog keresni.
2018. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!