Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos rettenetesen féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalma33 kérdése:

Sajnos rettenetesen féltékeny vagyok, már már kihat az egészségemre. Álmatlan vagyok szorongok, ez miatt gyengébb. Hogy lehetne ezt leküzdenem? Szeretem a párom, nem akarom elveszíteni

Figyelt kérdés
Talán túl sokra tartom őt magamat meg pont annyira semmire ezért ruhàzom fel őt olyan extra “képességekkel” s azt gondolom mindenki őt akarja ...ezt le kell küldjem különben sosem leszek boldog. Soha nem voltam féltékeny típus :( segítsetek hogy tudnék ettől az érzéstől megválni

2018. okt. 14. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy csaj ismerősöm, akinél hasonló volt a dolog: sose volt különösebben féltékeny típus, amíg össze nem jött a mostani párjával. Nem tudta ő sem megmagyarázni az okát. Több beszélgetés után annyit tudtunk kihámozni, hogy a barátja mintha az ő bizonytalanságából nyerné a magabiztosságát. Ez így egy kicsit mérgezően hangzik, a srác amúgy egy kedves, nyitott, barátságos ember, de észrevehetően szeretett dominálni mások felett. Nem tudom, ez mennyire volt tudatos nála, de mintha folyton versenyezni akart volna bárkivel, aki vevő rá, hogy bizonyítsa: én vagyok a jobb. Ez pedig a lány önbizalmát teljesen aláásta.

Már nem tartom velük a kapcsolatot, de tudomásom szerint még együtt vannak, szóval remélhetőleg megtanulták kezelni ezt a helyzetet.

2018. okt. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Miből gondolod hogy akkora adonisz?

Egy nő sem féltékeny ok nélkül.. mit csinál/történik hogy így előjött benned ez az érzés?

2018. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodj le, a párod a kutyának sem kell, ezért talált rád. Ha esze volna, futna tőled el.
2018. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés! Szerintem a megerzesekre figyelni kell!!! Esetemben évekig én voltam az alaptalanul feltekenykedo feleség. Meg el is hittem, hogy velem van a baj! Próbáltam megjavulni!!!! Én!!!! Na, most pár pár napja egy telefonra tett program segítségével sikerült lebuktatni!!! Jo volt a felvétel! Éppen szexeltek!!! 4 évig hittem, hogy be képzelem és minden mögött csalást feltetelezek! Hinni kell a megerzeseknek!!! Adhatok tippeket 🙂
2018. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!