Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb mellű nőtársam ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb mellű nőtársam ti hogyan tudtok védekezni a melletek miatti zaklatásoktól?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten negatívan érint mikor látom h megbámulnak. Vannak akik be is szólnak. Gimiben dinnye lánynak hívott egy srác már és néha azt érzem h egyik fiú se rám kiváncsi hanem a melleimre. Akik beszóltak azoknak mindig visszaszoltam de semmit se érek el vele. A legmegalázobb pedig az amikor kocsiból dudálnak rám és undorító dolgokat mondanak. 21/L

2018. dec. 4. 01:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Kamu kérdés... Nőtársaim. Pistike, korábban kell felkelned! Meg persze korábban kell lefeküdnöd is, mondjuk most azonnal!
2018. dec. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én hátamra szoktam csapni a mellyemet kiscsillagom. L/69
2018. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Miután nő/férfitársaim szöveggel szólítanak meg nehéz komolyan venni a kérdést és tényleg olyan, mintha egy ellenkező nemű írta volna.


Ha megbámulnak nem zavar, ha dudálnak/beszólogatnak meg nem veszek róla tudomást, mert elég proli viselkedés. Nem érzem úgy, hogy csak a melleimre lennének kíváncsiak, azért kis fáziskéséssel szerencsére fel szoktak nézni az arcomra is.

2018. dec. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rádudálni a kismellű nőkre is szoktak, ahogyan bámulni őket és beszólogatni nekik is, maximum más szöveget nyomnak.
2018. dec. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Átérzem, ne öltözködj kihívóan, ennyi.
2018. dec. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
En már megszoktam ezeket nem veszem tudomásul, vagy ha nahyon olyan vissza szólok valmit de az ritka , ha megbeszélgetek valakivel szerencsére csak oda pillant de nem bámulja .
2018. dec. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
En elvezem hogy jo pasikat kapok meg veluk..
2018. dec. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Szólok,csak a melledet látják.
2018. dec. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket és ne hallgass rájuk
2018. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nem rakom ki kirakatba

illetve direkt 1-2 számmal nagyobb felsőt veszek fel így nem látszik


amúgy D kosaras


24N

2018. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!