Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb mellű nőtársam ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb mellű nőtársam ti hogyan tudtok védekezni a melletek miatti zaklatásoktól?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten negatívan érint mikor látom h megbámulnak. Vannak akik be is szólnak. Gimiben dinnye lánynak hívott egy srác már és néha azt érzem h egyik fiú se rám kiváncsi hanem a melleimre. Akik beszóltak azoknak mindig visszaszoltam de semmit se érek el vele. A legmegalázobb pedig az amikor kocsiból dudálnak rám és undorító dolgokat mondanak. 21/L

2018. dec. 4. 01:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a kisugárzásom, hogy nem mernek beszólni. A bámulás meg nem érdekel.
2018. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mèret amit már nem lehet elrejteni. Nem kell foglalkozni velük. Amúgy ha ügyesen használod a melleidet sokat tudnak segíteni.
2018. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
80E a méretem. Sajnos nagyon elrejteni nem tudom mert viszonylag vékony is vagyok mellette. Nem tudom leszarni mert elég bántó nekem
2018. dec. 4. 13:40
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Mennyire lóg a melled? És van barátod?
2018. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
47%
Sajnos a pasik egy része nem tud viselkedni, de próbálj azokra az udvarias, kulturált dicséretekre koncentrálni, amiket valószínűleg kapsz a beszólásokon túl :) A melled érték, sok normális fickónak fogsz tetszeni velük. Csak velük kell foglalkoznod.
2018. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Megszoktam már a beszólásokat, nem zavarnak.


35/N

2018. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagy mellem még is megbàmulnak és dudálgatnak az autósok,meg kiszólongatnak nekem.
2018. dec. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!