Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1-2 késő estig tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1-2 késő estig tartó kocsmázás belefér egy kapcsolatban a férfinak, úgy hogy együtt élünk de így is keveset vagyunk együtt munka miatt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Ez a legnagyobb probléma a párkapcsolatokkal.

Ez pontosan egy olyan kérdés amit a partneredtől kellene megkérdezni!!

2016. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nálam spec nem fér bele, mert eleve ne kocsmázzon és ne jöjjön haza részegen. Tiniként lehet, hogy menő, de egy felnőtt embernek inkább ciki. De ezt mondjuk nem tőlünk kéne megkérdezni. 24N
2016. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle is, szerinte igen! Ő ilyenkor a haverokkal átbeszéli a heti dolgokat és söröznek. Én meg várom haza és hiányzik.
2016. máj. 28. 21:34
 4/19 anonim válasza:
3%
hahahhaaa... nem és azonnalhagydabbahogyhanemakarodhogytönkremenjenakapcsolatodéselveszítsdazösszesbarátodvagykirúgjanakamunkahelyedrőlésmunkanélkülileszel , viccet félretéve ezt nagyrészt komolyan gondoltam, szokj le a piáról de sürgősen
2016. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Ezt soha nem értettem. Mikor nem volt barátnőm, társam, nejem, sokat eljártam. Viszont, ha volt, huszad rangú kérdés volt a sörözés, mikor a szeretett nővel lehetek.
2016. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Legjobb út az alkoholizmushoz, úgyhogy nem fér bele.
2016. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
hat attol fugg, a pialasrol szol a kocsmazas vagy a haverokrol?
2016. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Állítása szerint beszélgetnek 1-2 sör mellett, de volt már hogy részegen jött haza.
2016. máj. 28. 22:00
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon emberfüggő, kinek mi fér bele egy kapcsolatba.

Mivel téged ez zavar, meg kéne beszélnetek, de ha nem megy, akkor gond van... Igazából meg tudom érteni, ha valakinek erre van igénye, de azt is meg tudom érteni, ha valaki folyton csajozni akar. Ki ilyen, ki olyan. Viszont ha a pár két felének az értékrendje, véleménye keményen ütközik, akkor nem célszerű együttélniük. Nekem durván sok feltételem van életem párjára vonatkozólag s tökmindegy, hogy ezek egy része egyeseknek nem érthető, nekem ez kell, én kizárólag ilyennel tudok együttélni.


Ha ő kocsmázna, te pedig boldogan ellennél, akkor nem lenne gond. De így...

Lehet, hogy nem érdekled eléggé, ő megy, te oldd meg. Ez gond, ilyenkor én közölném, hogy ez nem működik. Nem viselem el, ha nem számítok a másiknak, azt hiszem, ez érthető.

Ha érdekled, de neki óriási igénye van a sörözős baráti összejövetelekre (miért is ne? az embernek nemcsak nő kell, a barátok is fontosak s voltaképpen az itallal sincs gond egy bizonyos szintig. speciel nekem heti 1-2 sörözés sok lenne, de barátokkal már vonzana. no igen, kicsit kevés barátom van. a párom az, de az más, keveseb bírják, hogy mindig kettesben legyenek és ennyi), akkor van a nagy gond. Mert abban az esetben mindenkinek igaza van, csak nem passzol a két ember...

2016. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
82%
Én a helyedben meghívnám a barátokat hozzátok, ott sokkal családiasabb a légkör, ott is lehet iszogatni, de akkor te esetleg kontrollálhatod az alkoholfogyasztását.
2016. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!