Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne legyek szerelmes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek szerelmes, hogy ne sérüljek érzelmileg?

Figyelt kérdés
Van egy pasim. Augusztus óta. Tök jól elvagyunk ,jó vele a szex,de úgy érzem nem vagyok neki elég fontos,meg nem szeret annyira. Én eldöntöttem,hogy ki szeretném zárni az érzelmeket teljesen. Nem akarok semnit érezni felé. Nem akarok megint csalódni,mint már sokszor.Hogy zárjam ki az érzelmeket? De van valaki ,aki bejön és hát szívesen szexelnék vele. A sulimban a tesi tanár. Hogy közeledjek felé? Ha szexelek mással is esélyes ,hogy nem leszek szerelmes.
2018. dec. 6. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt miért erőlteted? A tanárral kezdeni meg több szempontból sem jó dolog, leginkább mert elég rendesen kib.szhatsz vele ha kiderül. De téged magadon kívül nem érdekel semmi és senki az tisztán látszik a problémáid fontossági sorrendjéből.
2018. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól h nem minden percben érezteti h mennyire szeret még lehet h fontos vagy számára, de akk miért jársz vele? ha így eltudtad dönteni h kiakarod zárni az érzelmeket akk egy picit sem szereted.

Ha vkit szeretsz akk csak úgy h elhatározod nem tudod megszüntetni a felé való érzéseidet.

Sztem csak kifogásokat keresel h szexelhess a tanároddal. Am meg attól h mással szexelsz még szerelmes lehetsz a pasidba.

2018. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minek jöttél össze vele? Azért,hogy legyen kivel szexelni meg mutogasd h jaj van valakid ezért ne legyél együtt vele. Nem csak magaddal teszel rosszat de vele is. Itt nem a párodnál kezdődik a baj,hanem nálad. Mert ő mondta,hogy nem szeret? Vagy ha nem érezteti annyira akkor miért van ez? Beszéltél már vele erről? Ahelyett,hogy rögtön kidobnád a szemét ezt a kapcsolatot,hogy neked kényelmes legyen előbb talán beszélj a pároddal,hogy te úgy érzed nem mutatja ki a szerelmét. Arra meg nem is reagálok,hogy kiakarod zárni az érzelmeket. Eléggé túltolod ezr a dolgot. Előbb beszélj vele.

Az meg hogy a tesi tanároddal akarsz kikezdeni.Kezdj ez azon is gondolkozni hogy milyen ember vagy és fejleszd magad mert ezzel a gondolkodással nem viszed sokra.

2018. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!