Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Milyen gesztusokkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen gesztusokkal, programokkal, szavakkal, tettekkel tudnék érzelmileg közel kerülni ahhoz, akibe szerelmes vagyok? Hogyan tudnék eljutni a szívéig? Kellene sok ötlet!

Figyelt kérdés

Előre szólok,hogy ez LESZBIKUS kategória,én is lány vagyok.Köszönök szépen minden segítő szándékú választ!

(Egyébként huszonévesek vagyunk.)



2017. jan. 16. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő is leszbikus? Tudja, hogy szerelmes vagy belè? Ha egy kicsit több infòval làtnàl el minket lehet jobban tudnànk segìteni...
2017. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nem az,de lehet benne hajlam a lányok felé is,mert még nem alakult ki olyan fixen a szexualitása,mint egy átlagos huszonévesnek.A magyarázatot priviben írom,ha érdekel.Igen,egyszer bevallottam neki,de aztán nem beszéltünk róla,azt hittem elmúlott ez nálam,de nem,most is tart teljes intenzitással.
2017. jan. 17. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Gesztusok:mosolygosz rá,a szemébe nézel,igyekszel minél többször megérinteni(nyílván nem taperolod,csak hozzáérsz a kezéhez,megpaskolod a térdét,hátrasimítod a haját,belékarolsz,stb.),apróbb,személyes ajándékok


Programok:elhívod kávézni,sétálni,kajálni,filmet nézni,kutyát sétáltatni,vásárolni,futni,fodrászhoz,koncertre,színházba,te tudod,hogy miket szeret csinálni.


Szavak:megdícséred a ruháját,haját stb,érdeklődsz a dolgai iránt,jókívánságok(jó reggelt,jó étvágyat,aludj jól),megosztasz vele bizalmas dolgokat,elmondod,hogy milyen jó vele időt tölteni,milyen jó barát,milyen fontos neked,stb.


Tettek:ha valamiben szüksége van rád,ott vagy .

2017. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!