Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz a csókszüzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a csókszüzességem prostival elveszteni? 21F

Figyelt kérdés

Beszéltem egy prosti lánnyal igazolhatóan 23 éves ,gyönyörű lány 40 ezerért 1 órán át csókolgathatnám.


Hát nem tudom, az erkölcsi része bánt, de nagyon, részben szégyellném magam, másik az ,hogy kívánom rendesen, de vagy 100 lány visszautasított. De a másik nagyon kívánom, és már próbálkozni se úgy tudok, mit pár éve egyszerűen leblokkol az agyam, gondolom a szüzesség miatt.


Köszönöm előre is a válaszokat.


2018. dec. 6. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi gaz nincs benne
2018. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

40 ezerért csók?

Talált egy palimadarat:D

2018. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok :D Mennyélcsak el 40 ezerért csókolgatni egy csajt :D Nem hogy inkább egy discoba mennél el ha ennyire el vagy keseredve..
2018. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat..

Mondjuk szerintem is vicc, hogy 40e ft-ért csókolgatni akarsz egy nőt.


Jót tesz az önbizalmadnak, ha pénzért engedni a nő? Ezzel előrébb leszel? Persze igen, már nem leszel szűz, de úgy, hogy fizettél érte, és semmi szimpátián nem múlt.

-1 gond letudva, +1 gond felvéve.

2018. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak drága. Akármennyire is gyönyörü. Ennyiért 2 orán keresztül dughatnád is.
2018. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Drazicc ***** válasza:
nagyon ronda és visszataszító lehetsz ha 40 be kerül hogy megcsókolj valakit
2018. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ingyen egy lánnyal. De ha annyira szeretnéd, s kinézetre tetszik is, (s megér nekem 40 ezret), akkor szerintrm hajrá!
2018. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne a kérdezőnek, ha ingyen lenne, de ha máshogy nem jön össze, akkor ez is jó.
2018. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de a rosszlányokon egy húszasért még az ondódat is lenyelik, miért fizetnél 40k-t csókolózásért?
2018. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:
64%

A te penzed, a te eleted, te tudod megitelni, hogy tenyleg nincs eselyed a masik nemnel. Hozzateszem, hogy altalaban ez egy eleg ketsegbeesett lepes, es a megkeseredettek mondjak, hogy atlagos ferfinak eselye sincs. JUTni meg JARni nyilvan nem fog, de gondolj bele hanyan elnek nem egyszer brutalis testi hatranyokkal, betegsegekkel stb. Szedd ossze magad, mindenkinek meg kell dolgozni a kapcsolatert, akinek szerencsesebb a genkeszlete, annak persze kevesebbet.


Amugy meg 40K-ert ket csaj is dolgozna rajtad egyszerre, ha mar ennyi penzt kiadsz, akkor legyen mar mire felvagnod, sokaknak erre eselye sincs parkapcsolatban, szinten ertheto okokbol. En nem itelem el, amire keszulsz, de nehezen ertem, hogyan lehet eddig sullyedni, mert valljuk meg ez egy eleg alacsony szint, de ki tudja, lehet ez kell, hogy beinduljon benned a hormongyar.

2018. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!