Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt nincs soha orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katesz01 kérdése:

Mièrt nincs soha orgazmusom amikor a pàrommal szexelek?

Figyelt kérdés

Csak maszti kozben tudok elmenni. Pàrommal 3 honaoja vagyunk egyut, szinte naponta szexelunk, de egyszeruen lehetetlennek tartom azt hogy bàrmikor is orgazmusom lehetne vele.


Amikor ujjaz akkor èrzek valamit, ha 20-25 percig csinàlnà akkor talàn lehetne orgazmusom, de szex kozben semmit nem èrzek. Nem hiszem hogy nagysàg kèrdèse, elèg nagy pènisze van ps nem èrzek semmit, az ujjammal viszont simàn elmegyek.



2018. dec. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
csiklo
2018. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sehogy se megy az orgazmus
2018. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
6%

Talán, mert annyit ujjaztad már magad, hogy annyira megszoktad, hogy máshogy nem megy. Próbálj meg változtatni azon is, ahogy magadnak csinálod.

Wish you good luck XD

2018. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Miért, a postással van?
2018. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg szex közben simogatni magad
2018. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A technika drága hölgyem, a technika.

Szerintem hangulatfüggő is. Volt már olyan esetem, hogy a csaj hulla fáradt volt, de akarta, jó is volt, de nem ment el. Reggel újra megpróbáltuk és orgazmusok hadával kínoztam meg :D

2018. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Ne ujjazással akarja elérni, hanem csiklónyalással, és nyugodtan mondd közben,higy mikor jó, mikor kevésbé. Irányítsd. Ő egyelőre kevésbé ismeri a tested, mint te!
2018. dec. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos a hüvelyi orgazmus joval nehezebb es szex közben azaz ha beteszi, másra nincs esély

20 perc egyenletes szex kéne hozzá de a pasik mindig változtatnak a tempon, a pozon, szinte percenként.

2018. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!