Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki szüzen meghalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szüzen meghalni?

Figyelt kérdés

Én szerintem így fogok járni. Nem megy az ismerkedés, és szerintem ha nem történik valami csoda akkor sosem lesz barátnőm.

Fizetőshöz tuti nem megyek.

Ebbe rossz bele gondolni, mert jó érzés lehet, meg csak 1x élünk és mindent ki kéne próbálni, de hát ez van. Meg igazából szeretnék gyereket is később, de nem sok esélyt látok erre. 😕


Ciki így meghalni szerintetek?


23F


2018. dec. 9. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Halálnál már nem mindegy?

Bocsi. Amúgy csak rossz. De miért ne lehetne barátnőd soha, miért ne szexelhetnél?

2018. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Menj fizetőshöz, valami kis türelmes csajhoz, akiről jo véleményeket olvasni, vagy MILF hez aki türelmes. Ahigy megérzed a puncit tuti azon leszel, hogy ezen túl ingyen juss hozzá, merr meg éri.
2018. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

Ne nyavalyogj már ennyit

Tuti találsz egy csajt

2018. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mert nem tudok ismerkedni :(

Kinézetem nem rossz, és rendszeresen sportolok is.

2018. dec. 9. 00:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 23 évesen ez életed legnagyobb problémája akkor igen ciki vagy
2018. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ismerkedni. Mi a baj? Nem megy a lanyokkal a beszelgetés, leblokkolsz vagy mi? Társkeresőn próbálkoztál?
2018. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Nem muszáj mindenkinek szaporodnia.

Egyébként mi nem megy a nőknél? Féltek, hogy harapnak, vagy annyira ijesztőek? Ők is csak emberek, mint mi, csak nagyobb a mellük és nem farkuk van. Beszélgess velük. Ne felszedés céljából, hanem mint egy haverral. A legjobb kapcsolatok amúgy sem csajozás során alakulnak ki, hanem csak úgy, mikor szépen megismeritek egymást.

Én speciel sose görcsöltem rá a csajozásra, mert nem csajozok. Már régen rossz, ha csak így lehet megismerkedni egy lánnyal :D A legtöbb barátnőmmel barátok voltunk, és sokszor azok is maradtunk.

2018. dec. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Neten próbálkoztam, élőben meg nincs lehetőségem, nem vagyok olyan típusú aki pl egy bevásárló központban el kezd csak úgy beszélgetni egy idegennel.
2018. dec. 9. 00:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés. Aki ennyire nem tud egy nővel ismerkedni, az mit csinál egy nő kolléga esetén vagy egy nővel az utcán, ha beszélgetésbe elegyedik vele? Becsináltok? Vagy lefagytok és elkezdtek nyöszörögni? Anyucit hívjátok, hogy segítsen?
2018. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az más! Úgy tudok velük beszélgetni. Beszélgetés elkezdese a gond.
2018. dec. 9. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!