Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is a legaranyosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a legaranyosabb, legjobb partner egy fogszabályzós,18 éves, animés lány lenne?

Figyelt kérdés
F
2018. dec. 9. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább a halál.
2018. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
és akkor most várod hogy jelentkezzen nálad ilyen... oké...
2018. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2018. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd, hogy miért? Ennyiből a fene se érti, hogy mi indokolja, hogy az anime nézés egyenlő bármivel is.


Minimálisan több mint fél év és 18 leszek, animés vagyok, rajzos, olvasós, írós, de ezek még így sem indokolnák, miért lennék ettől valaki szemében jó partner, ha nem ismer, vagy csak ennyit nézne.

2018. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejonne
2018. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fogszabályzós -> szerintem nagyon cuki, aranyos.

Animés -> eleve biztosítva lenne a hasonló érdeklődési kör, legalábbis részben. És többségük elég kreatív, ami engem nagyon el tud bűvölni.

Persze, természetesen nem csak ennyiből áll a világ, még mielőtt azt hiszitek, hogy ezt gondolnám.

2018. dec. 9. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább rárántanék
2018. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Neked az a zsánered amit leírtál. Van akiknek a vékony magas és sportos alkatú lányok. Vannak akiknek a ducibbak. Ha ezt a kérdést komolyan a fiúknak szántad akkor nem értem a logikádat h miért. Ha meg igazábol így akarsz animés csajokkal ismerkedni inkább forumokon keresd ne itt
2018. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg ez a két legfontosabb dolog egy lányban?
2019. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
HIT OR MISS mi :D?
2019. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!