Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik a legjobb, leghatékonya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb, leghatékonyabb mobiltelefonra letölthető meleg app?

Figyelt kérdés
Hazai és nemzetközi egyaránt érdekel.

2018. júl. 29. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Planetromeo
2018. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Írsz egy Java kódot, ami végtelen ciklusban számolja egyre növekvő átérőjű körök területét és kerületét. Fordítasz belőle egy android binaryt, ráteszed a telódra, elindítod, és egy percen belül olyan meleg lesz a telefonod, mint még előtte soha.
2018. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Buran ***** válasza:
100%

PlanetRomeo, Grindr


Nemzetközire nehéz válaszolni. Globálisan szerintem a Grindr a legnépszerűbb, bár inkább ezt szerintem Észak-Amerika (USA, Kanada) és Nagy-Britannia húzza felfelé.


PlanetRomeo ahogy észrevettem itthon sokkal népszerűbb, szinte mindenki fent van rajta, aki Grindr-ön is (fordítva nem igaz), illetve német nyelvterületen sokkal népszerűbb a Grindr-nél (Németországban, Ausztriában és Svájcban szerintem ez a legnépszerűbb alkalmazás).


Megállapításaimat részben saját tapasztalatra, részben Wikipédia szócikkekre alapoztam. A Romeo sokkal bőkezűbben bánik a felhasználószámokkal és hasonló adatokkal, mint a Grindr. És személyes benyomásom alapján sokkal kevésbé megy rá a lehúzásra is.

2018. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1- es és 3- as válaszadóknak aa segítséget!
2018. júl. 29. 18:54
 5/6 DominikX ***** válasza:
100%
Én a planetet jobban szeretem, mert ott kevesebb kéretlen farokképet kapok, de Amerikában tényleg a Grindr a népszerűbb.
2018. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki bármelyik...
2018. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!