Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak tényleg van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tényleg van köztetek olyan akinek csak rásegítéssel sikerül elélveznie orális szexnél?

Figyelt kérdés
Eddig két alkalommal volt orális szex köztünk és mind a kétszer csak úgy sikerült elélveznie ha rásegítétett magának (egy pár percig magának csinálta miközben én puszilgattam). Engem ez rosszul érint azért mert úgy érzem nem vagyokelég jó. Pedig mindig figyeltem a reakcióit, sok technikát probáltam, kérdezgettem hogyan szereti és úgy csináltam. Közben egyébként dicsért és azt mondta jó neki nagyon, de a cél mégsem jött össze csak ha ö is besegített. Azt mondta emiatt ne szorongjak megmondaná ha nem jó egyszerűen csak még neki mindig így sikerült rásegítés nélkül sosem. Még elég friss a kapcsolatunk. Szeretném eljutattni úgy is a csúcsra hogy csak én "dolgozom". Valaki aki volt hasonló cipőben és nehezen megy el orális szex közben náluk volt ebben javulás? Esetleg valami jó technika? Vagy fogadjam el, hogy tényleg nem én vagyok béna csak létezik ilyen is?
2018. dec. 10. 17:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy én vagyok a nő.
2018. dec. 10. 17:39
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta, hogy jól csinálod, akkor ne magadban keresd a problémát.

Az is lehet, hogy sokat csinálta magának, "rászokott" a saját technikájára, és másképp nehezen (nehezebben) megy el.

Nekem is volt ilyen, pedig isteni volt ahogy a barátnőm csinálta.


Idővel menni fog, hogy ha tényleg élvezi ezt kapni.

2018. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért van mert nagyon hozzá szokott a hokizáshoz és a többi már gyenge neki.
2018. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy lehet amiatt van, de akkor ez idővel elmulik?
2018. dec. 10. 17:43
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha béna a lány
2018. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is lazít akkor elmúlik, nekem is elmúlt, és e tekintetben is össze kell csiszolódni amúgy lehet csak én vagyok ilyen érzékeny de nem is egyszerű jól szopni vagy lehet hogy csak nekem nem mert ha túl gyengén csinálja akkor nem érzek semmit ha meg túl erősen akkor oda a "lelkesedés" de ő is tud segíteni hogy mondja hogy mit szeretne és hogyan.
2018. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat, hogy igen, idővel elmúlt.

Bár ehhez kellett az is, hogy saját magamnak se csináljam annyiszor.

2018. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Nekem pl. olyan pózban csinálja a barátnőm, hogy nem látok belőle semmit. Persze direkt csinálja így, de megpróbálja a véletlen köntösébe bújtatni. Nagy nehezen már rávettem magam, hogy közöljem vele, hogy neki és nekem is könnyebb lenne, hogy ha vagy én állnék ő meg térdel, vagy ül az ágyon és közben a szemembe néz. Persze semmi változás az óta. De így, hogy némán szopja nekem és közben semmit sem látok, így gyötrelem az elélvezés. Én nem merem meglépni, hogy magamnak segítsek rá ezek után, így rendkívüli görcsös koncentráció és máson való fantáziálással sikerül csak, ha sikerül egyáltalán. Mert egyre ritkábban sikerül már, és a sok erőlködésben egy idő után már lankadás lesz. Nekem sem jó egyáltalán, hogy másra kell gondolnom, de egyszerűen ez van. Én finoman közöltem, erőltetni nem fogom.
2018. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond azzal ha a lany rasegit kezzel szopas kozben. Szexi es izgato
2018. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem egyszerű :D az előző partnereimmel nem volt ezzel gondom. Kérdezgettem és amúgy segített is de így sem ment. Abban bízom hogy, ez idövel változik, ahogy összeszokunk.
2018. dec. 10. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!