Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak tényleg van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tényleg van köztetek olyan akinek csak rásegítéssel sikerül elélveznie orális szexnél?

Figyelt kérdés
Eddig két alkalommal volt orális szex köztünk és mind a kétszer csak úgy sikerült elélveznie ha rásegítétett magának (egy pár percig magának csinálta miközben én puszilgattam). Engem ez rosszul érint azért mert úgy érzem nem vagyokelég jó. Pedig mindig figyeltem a reakcióit, sok technikát probáltam, kérdezgettem hogyan szereti és úgy csináltam. Közben egyébként dicsért és azt mondta jó neki nagyon, de a cél mégsem jött össze csak ha ö is besegített. Azt mondta emiatt ne szorongjak megmondaná ha nem jó egyszerűen csak még neki mindig így sikerült rásegítés nélkül sosem. Még elég friss a kapcsolatunk. Szeretném eljutattni úgy is a csúcsra hogy csak én "dolgozom". Valaki aki volt hasonló cipőben és nehezen megy el orális szex közben náluk volt ebben javulás? Esetleg valami jó technika? Vagy fogadjam el, hogy tényleg nem én vagyok béna csak létezik ilyen is?
2018. dec. 10. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Olvasd el mit írtam, idővel változni fog. Nem szervi probléma lesz, ha alapból van merevedése.

Szóval ne aggódj, ha szeretitek egymást, idővel jobb lesz, biztosan!

2018. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ő segít rá magának nem én. Köztünk megvan a kontakt közben tudom, hogy a férfiaknak fontos a látvány figyelek erre.
2018. dec. 10. 17:53
 13/22 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak összecsiszolódás kérdése még :)
2018. dec. 10. 17:57
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. dec. 10. 18:16
 15/22 anonim ***** válasza:
43%

Én is szinte mindig magamnak fejezem be kézzel szexnél is.

El tudnék menni rásegítés nélkül, de sokkal jobb érzés, ha magamnak csinálom, mert úgy tudom a legjobban kontrollálni és csúcsra járatni a dolgot. Ugyanis az élvezés minősége függ attól is, hogy pont akkor rántsak rajta, mikor kell, és ezt csak én érezhetem, a lány nincs honnan tudja, hogy mikor kell húzni rajta még egyet, és mikor kell megállni. Volt olyan tapasztalatom, hogy a lány pont azelőtt állt meg, mikor elélveztem volna, az nagyon kellemetlen volt, az eredmény, hogy magömlés megvolt, de orgazmus nem. Ezt utálom.

2018. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Ja az tényleg rossz. Inkább akkor ne is legyen semmi, mint hogy az amit írtál
2018. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Emberek! Beszeljetek mar a parotokkal es ne varjatok a sult galambot mig a szazokba repul! Mondjatok el hogy jo, szoljatok nyugodtan, ha sertodesnek veszi az illeto , hogy szoltal neki, akkor nem erett még a szexre vagy ugy egyaltalan nem erett. Ne legyen bennetek gat, ezt is ugyanugy tanulni kell, mint minden mast, maskepp nem megy - oke, valakinek konnyebb tanulnia valakinek nem, emberre valogatja, de akkoris legyen szatok megmondani, hogy ez igy nem jo, ezt mashogy szeretnem stb. 🙂 L
2018. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én 23 ő meg 20. Beszéltünk vagyis kérdeztem töle közben is hogy szeretné és probáltam úgy csinálni.
2018. dec. 16. 16:48
 20/22 anonim ***** válasza:

18 vagyok. 😀

Akkor semmi problema! 😉 kicsit ferfikent szerintem allj a sarkadra, legyel tenyleg dominans, nem kell olyat csinalni , amit a parod nem szeretne, de a ferfit lassa benned, hogy iranyitani is tudsz, ha kell. L

2018. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!