Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha 19 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 19 évesen fizetős által veszítem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 23:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%

StevenUp!

Mi van, ha a kérdező nem tud eljárni sehova ismerkedni, vagy netán ronda és/vagy gátlásos?

2018. dec. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 StevenUp ***** válasza:
75%

ma 06:52


Láttam egy embert egyszer élőben, elmesélte hogy baleset miatt amputálni kellet mindkét lábát... Autót vezetett és ellátta magát


Ennél kevesebb problémát nem tudok elfogadni annak hogy "nem tud eljárni"

Inkább csak nem akar... Nagy különbség


Gátlásos és/vagy ronda?


Én is gátlásos voltam. Kövér voltam szemüveges zsíros hajú pattanásos igénytelen kocka mindenki cèltáblája

Aztán gimiben sorra húzták fel a jobbnál jobb csajokat, aztán találkoztam egy másikkal akiknèl azt éreztem hogy többet kell tennem érte ha meg akarom kapni

Így elkezdtem odafigyelni magamra. Nem sportoltam meg ilyesmi, csupán odafigyeltem magamra meg az alapvető dolgokra elkezdtem normálisan öltözködni és nem hagytam hogy keresztül tiporjanak rajtam

És láss csodát működött mert látta a lány hogy teperek érte és ez imponált neki hogy nem csak megdöngetni akarom...


Filléres buta kvákat minden plázában talál az ember ... Azokhoz valóban elég az ha veszel egy márkás farmert...

De az igazi nővel tudni kell bánni és jobban megèri mint prostizni, vagy felszínes pènzèhes tiniribikre pazarolni az idődet


Nem egyszerű feladat talán valaki írta előttem azt hogy "lépj ki az árnyèkodból"

Valóban ez az első lépés. Hogy ne ülj tètlenül várva a sültgalambot mert akkor tényleg csak a ronda nők és a kvák jutnak neked... Hanem HIDD EL hogy Te ezeknèk a fillères szajháknál többet érsz

És ez a pozitív kisugárzása jobban vonzza a nőt és máris egy kis plusz önbizalmat ad mintha két percig fűrèszelnèl egy lótyón nyolcezerèrt

2018. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egyszerű. Sokáűig kínódtam vele, aztán úgy voltam vele, hogy hagyaom az egészet, hiábavaló az egész. Nem akarom, hogy az egész életem rámenjen egy magammal vívott szélmalomharcra.
2018. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%

Hagyd ezt a f....sszopó Stephent, csak arra jó hogy elvegye az önbizalmadat.


Ezzel nem segít, mert hiába mondja egy önbizalomhiányos embernek hogy legyen tökös.


Az önbizalmat fel kell építeni, nulláról. Évek munkája, nem megy egy nap alatt elhihetitek.


Óriási munka kell a személyiségeden, karrieren, stíluson, testi-lelki edzettségen, higgadtságon, határozottságon, egyéniségen és a nőkkel való tapasztalaton.


Ennek egyik hátráltató tényezője a paraszüzesség.


Hagyd a pi... csába, az ilyen fotelpszichiáter őstulok Stepheneket, hallgass azokra akik átélték.


Évekig szorongtam a saját hülyeségeim miatt, olyan nőket buktam el a paráim miatt, hogy az brutális. Ha visszapörgetném az időt 19 évesen azonnal prosti, edzés és önbizalomfejlesztés.

Ehelyett még évekig gyötrődtem, mire elmentem gyorsan, mert nem akartam beégni egy vérbeli csaj előtt :D


Jól tettem, mert tényleg csak feszengés lett volna a vége... így óriási szorongást vett le a vállamról, hogy úgy mentem át később egy lányhoz, hogy tudom mi a helyzet.


Ezt kellett volna 19 évesen megtennem...

2018. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 StevenUp ***** válasza:
0%

#24

:DDDDD

2018. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az igaz amit leírt Pthewen, csak egy bunkó f...szjancsi.


A nőknek pontosan ilyen határozott férfiemberre van szüksége. Szóval ezzel én is egyet kell értsek.


Csak az odavezető út mindenkinél más.

Ebben különbözünk. Valakinek tényleg segít és kell is a külső seggberúgás akár pszichiáter akár prosti...de magától nem tud kikeveredni a szorongásból. Más az agyunk és ez tény, nem választás kérdése.

2018. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
66%

Csak üdvözölni tudom StevenUp okfejtését. És persze egy nagy rakás irigység is munkál bennem, amiért az ő grafomániája még nem hanyatlott az enyém szintjére a sok felesleges magyarázkodástól.

De kedvet is kaptam tőle, hogy még egyszer megpróbáljak rávilágítani a szűz fiúkat gyötrő probléma mibenlétére. Sajnos, ahhoz, hogy értsétek, bármennyire próbálom is zanzásítani Ádámtól és Évától kell elindulnom.

Először is (mivel minden mindennel összefügg), nézzük mi is az az agyonmisztifikált önbizalom. Hiszen, amíg nem tudjátok, hogy egyáltalán MIT kerestek, hogy a fenébe találnátok meg? Ez, kérem egy állapot, amit nem alanyi jogon kap az ember, ki többet, ki kevesebbet, hanem meg kell dolgozni érte. Nyugi, máris magyarázom, hogy lássátok,, semmiféle véghezvihetetlen faxniról nincs szó.

Önbizalmat úgy kanyaríthat magának az ember, ha sikerülnek a dolgai. Ehhez azonban elengedhetetlen feltétel, hogy legyenek "dolgai". Az, hogy a számítógép előtt punnyadtok naphosszat, nem dolog. Nem feladat. Nem elérendő cél. Ha pedig nincs elért siker, nincs sikerélmény sem, nem lesz önbizalmatok, hiszen magában csak az tud bízni, aki elérte, megmászta az eddig kiszemelt csúcsokat. Értjük? Célokat kell kitűzni, megvalósítani őket, és konstatálni a sikert. Érezni, hogy JÓ VAGYOK valamiben. Ez az első lépcsőfok, amit nehéz megkerülni. (Jó, gyermekkorban sokat tehetnek az ügy érdekében a szülők is, de mi most a csajozásról beszélünk, azt meg nem gyerekfejjel csináljuk, ugyebár. Felnőttként meg hagyjuk már a fenébe a szülők felelősségét.)

Tehát jó esetben elértük az önbizalom egy kezdeti fokát. Ez már elég löket ahhoz, hogy újabb projektbe fogjunk, újabb sikert tudjunk magunknak elkönyvelni, ami tovább erősíti a magunkba vetett hitet. Urambocsá' az első közeledési kísérletet is "elkövetjük", ami a kimenetelétől függetlenül hatalmasat lendít az ügyünkön.

Innét pedig már gyerekjáték az egész! Csak figyelni kell, és tanulni a hibáinkból. Mert jó ha az eszetekbe vésitek, tanulni csak a saját hibáinkból tudunk, hibázni pedig csak az hibázik, a ki próbálkozik is.

Ez a feneség az egészben. Kilépve a gyermekkorból, az ember még nem veszi észre, hogy eddig mindent készen kapott, mindent a szülők oldottak meg helyette. Most már viszont ő maga a felelős saját sorsáért, haladásáért. A csajokat nem apuci fogja felhajtani és az ölünkbe ültetni.

És itt egy picit kanyarodjunk vissza az önbizalom és a csajozás összefüggésére. Mint mondtam, sikereket kell elkönyvelni az önbizalom elérésért. A csajok szemében ezek a sikerek tesznek minket szerethető partnerré, "érett férfiúvá". Olyan emberré, akinek az utódai jó eséllyel érik meg a felnőttkort. MERT AZ EGÉSZ HAJCIHŐ PUSZTA EVOLÚCIÓ! Aki alkalmazkodni tud a körülményekhez, túlél, szaporodik, aki nem, az megy a levesbe.

2018. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
59%

#27:

"Önbizalmat úgy kanyaríthat magának az ember, ha sikerülnek a dolgai."

Ez két esetben lehetséges:

1. Mázlista az ember

2. Sokat próbálkozik, hogy a nagy számok törvénye alapján sikere legyen akármiben is.

2018. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 StevenUp ***** válasza:
55%

tegnap 19:05


Zavarban a lelkem uram. Dicséret nem járt eddig a parasztságomhoz. Megtisztelő volt olvasni a szavaid

2018. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 évesen ,kvánál vesztettem el a szüzességem, meg a tízezresem. Nem akartam tapasztalatlan lenni egy igazi dugásnál.Nem tudtam vóna hová kell :) Mondjuk a kva alatt akkora luk volt hogy lötyögött benn keresztben.

Sikerült később becsajoznom, 3 gyerek, nősülés.De a kezdetekről néma csend részemről.

2019. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!