Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lenne a legjobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel most elég jóba vagyok. Úgy érzem hogy alakul valami, szeretnék idővel lefeküdni vele, de ő is és én is szűzek vagyunk. Hogy lenne a legjobb csinálni először, hogy neki a lehető legkevésbé fájjon és hogy élvezze is.


Gondolok ilyesmikre, hogy az elő játéktól kezdve miket érdemes csinálni hogy minnel jobban benedvesedjen meg milyen póz neki a “legjobb” amiben nem faj neki.



2018. dec. 12. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha már legalább a pettingen túllennétek,akkor nem kérdeznéd meg,hogy mitől nedvesedik a csaj..Előbb addig kellene eljutnotok.
2018. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A misszionarius poz a legjobb, mellét csiklojat izgatni.
2018. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte fedezzétek fel egymás testét behatolás nélkül. Csak olyat csináljatok, ami mindkettőtöknek jó.

Hosszú előjáték, sok csók, lassú, romantikus. Behatolás is. finoman. Amikor már nagyon nedves. Lehet először nem fog bemenni rendesen. (S orál csak akkor ha mindketten akarjátok, elég az később is. Nem minden első szexnél van nyalás-szopás.)

2018. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, és póz az misszionárius legyen.
2018. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A harmadik sokat segített. Én szívesen kinyalom, ha ő is akarja, az is lehet minnel több idő? Illetve ha már akkor elélvez, az jó? Csak mert olvastam valahol (lehet hülyeség ne kövezzetek meg) hogy ha elélvez a csaj a nyalás után sokkal csúszósabb lesz és még kevésbé fog fájni neki. Ez igaz vagy felejtsem el gyorsan? :D
2018. dec. 12. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5. Sok lányt jobban feligat, ha nyelvvel ingerlik a csiklóját. S sokkal jobban benedvesedik. De vannak, akiknek nagyon érzékeny, nekik utána annyira nem jó érzés. Egyesek meg közben sem nagyon élvezik.

De attól, hogy csiklónál elélvezz, még a behatolás fáj(hat). Persze, akkor legalább már egy jó élményt adtál neki :-)

2018. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fájdalom bizonyos fokát aligha tudod befolyásolni. Mindenesetre nagyon fontos, hogy a lány eléggé legyen ellazulva (hosszú előjáték). Én is a misszionárius pózt javaslom, akár a lány legyen alul, akár te. Ha ő van felül, jobban tudja ellenőrizni, hogyan, mikor, mennyire üljön rád. Viszont az is lehet, hogy az általában fellépő fájás elriasztja őt attól, hogy rád üljön. Viszont, ha te vagy felül, akkor kellő síkosság után egy határozott lökéssel túl vagytok mindketten a nehezén. Ha a lány védekezik teherbeesés ellen, akkor is tegyél fel gumit magadnak, mert az előnedved már mindent összeken, de a lány az izgalomnak lehet, csak a fele útján tart.

Valószínűleg, te hamarább elérsz a csúcsra, mint a lány. Ne problémázz, mert ez gyakori. Ekkor kézzel vagy nyelvvel fejezd be nála.

2018. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uhhh hat köszönöm mindenkinek :) ha van esetleg valami tapasztalat, történet, vagy tipp/ötlet várom szívesen, amíg meg nem lesz az aktus
2018. dec. 12. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!