Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűzen bemegy 3 ujj, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűzen bemegy 3 ujj, az tágnak számít?

Figyelt kérdés
Mondjuk kis kezeim vannak. Nektek szuzen hany ujj ment fel? Es utana mennyi?
2018. dec. 15. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

szerintem nem tág, mert nekem iss felmegy 3 ujjam, de a barátom ujjából a 2 már sok :D


szűzesség elvesztése után a kis ujjaimból felment 4 is, míg a párom ujjából 2

2018. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is befér 3, de annyival nem túl kellemes. 2 az, ami nagyon jó.
2018. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Neked milyen kezed lehet ha a kisujjadból van 4???

Nekem azt tanították, hogy addig punci a punc,i amíg kétujjad belemegy, mer utána má bendő...

2018. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolso, az azert nem mindegy, hogy noi vagy ferfi kezrol beszelunk. Ferfiebol 2-nel tobb tuti nem menne be.
2018. dec. 15. 19:18
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent, hogyha 3 ujj felmegy, akkor nem valoszinu, hogy fogok verezni szexnel, igaz? Vagy ez nem fugg ossze?
2018. dec. 15. 19:47
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
Ne ijedj meg, ez csak egy kocsmai bölcsesség, nins jekentősége annak hogy hány ujjad megy be. Tudom, sokszor fontosak az apró részletek, de hidd el nekem, ha megtalálid az ideális partnered, ezek a részletek jelentőségét vesztik és megtanulod tisztelni a testet. Neked is könnyebb les ha megérted, hogy olyannak születtél amilyennek, és bizonyos adottságokon nem tudsz változtatni, de nem csak te, a többiek sem. Iyen a farok méret, a mell, a láb, a kéz, a hüvely stb. A kisfarkúak is megtalálhatják a boldogságukat, és a tág puncisok is találhatnak méretes fütyiseket.
2018. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: már az alapból tök jó, hogy ismerkedsz magaddal, hogy mi jó neked, és nem akkor lesz tök új minden, ha eljön az első szex. Ha megtalálod az igazit, vele is pettingeljetek sokat, mielőtt szex lenne, és akkor nem lesz gond az elsőnél, szerintem nem is fog fájni, nekem legalábbis egy nagyon kellemes emlék az első, mivel már ismertük egymás testét, nem stresszeltünk rá. Persze, hacsak nem fogsz ki elsőre egy óriás farkút. :D
2018. dec. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Amikor szűz voltam, az exem azt momdta, 3 ujj simán befér. Aha... Csak nem élveztem egy oercet se és nem értette, miért nem élvezem (mivel azt mondta, ez az exeit izgatta, tetszett nekik, én hittem neki, azt gondoltam, velem van a baj). Ma ha nagyon felizgultam se megy kettővel, nem élvezem... De amúgy ige , tágnak számít.
2018. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!