Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, jár (t) valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, jár (t) valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Most ért véget az első kapcsolatom,ami 2 évig tartott. Vele vesztettem el,de a szexuális életünk végig borzalmas volt. Alig voltunk együtt,ha mégis,akkor is unalmas volt,soha nem történt semmi. Annyira elment tőle a kedvem,hogy ha próbálkozott,vagy elutasítottam,vagy pedig majdnem elaludtam közben. Próbáltam változtatni,beszéltem is vele erről,de férfi létére sokkal prűdebb volt nálam,így süket fülekre találtam.

A kapcsolat vége felé,illetve mostanában nagyon megnőtt a libidóm,bármit megtennék,hogy akadjon valaki a horogra. Viszont az önbizalmam a padló alatt van,mert a szexuális kultúrám egy szűz lányéval ér fel. Emiatt nem merek lazább kapcsolatot keresni,borzalmas lehetek az ágyban. :(

Kérlek segítsetek,meséljetek. Bármilyen tanácsot,sztorit,ötletet szívesen fogadok,privát üzeneteket azonban nem kérek.

20/L


2018. dec. 18. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne arra koncentrálj hogy borzalmas leszel, hanem hogy egyre jobban fejlődni fogsz. Ha laza kapcsolatot szeretnél, próbálkozz baj nem lehet belőle.
2018. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Keress egy ért, odafigyelő, neked örömet adni akaró férfit.


Nem te vagy rossz, hanem önző volt a pasid.


Nekem írhatsz privátot :)

2018. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen ugyanitt tartok, ugyanilyen okokból.

Próbáltam másokkal, hiába volt köztük kedves, rendes, intelligens, a szex sosem ment. És nem rajtam múlt, én elbírnám gyakran.

2018. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem a te hibád, és neked kell összeszedned magad. Nagyon nehéz a helyzet, ismerem. De ha most fel tudsz , akkor az az egész életedre kihatással lesz.

Egyébként pedig biztos vagyok benne, hogy semmi okod az önbizalomhiányra.

Ha van kedved beszélni, írj nyugodtan.

2018. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 StevenUp ***** válasza:
100%

Én például kedvelem az ilyen nőket

Mármint akik járatosak a témában de esetlennek érzik magukat.

Mert szeretek irányítani de nem kell mindent elölről kezdeni, lényegében csak a rendszert kell megtanítani

És az ilyen esetlenkedèsekből általában egy mosolygós emlék válik... Ami jó

2018. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az intelligens,segítőkész válaszokat. Privát üzenetekre is válaszoltam,amennyiben azok nem arról szóltak,hogy ők mi mindenre tanítanának meg.

Továbbra is várom az ötleteket,tapasztalatokat. :)

2018. dec. 18. 19:14
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én egy sima ismerkedést ajánlottam. De te tudod. Sok sikert.
2018. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Nincs veled gond, csak egy figyelmes partnerre van szukseged. A szexualis kultura az nem mervado, plane az elso alkalommal, annak akkor van elonye, ha mar rutinszeruen megy a dolog es ujitani akartok. Ne gorcsolj, menni fog.


42F

2018. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi volt a baj az exeddel az ágyban? Elmeséled..?
2018. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt szerintem ne legyen kicsi az önbizalmad. Senki sem úgy születik, nem olyan nagy dolog ám ez, mint ahogy gondolod. Soha nem lesz olyan, hogy mindent tudsz, viszont pont ez a jó benne. Mindig van valami új, valami más, ami kíváncsivá tesz, ami motivál, ami miatt akarod még. Jó dolog, ha ennyire kívánod mégis tudod magad kontrollálni, de ne ennyire mert ez már sanyargatás. Annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj meg beszélgetni valakivel tök átlagos dolgokról, akár séta közben, akár egy ital mellett de még online is teljesen jó. Ha azzal nincs gond, akkor szép lassan felhozhatod az intim témát aztán ha úgy érzed, hogy minden okés és érdeklődsz a másik iránt, akkor mélyedj el jobban a témában vele nyugodtan ha őt sem zavara. Ha igen, akkor máris láthatod, hogy nem csak neked vannak korlátaid. Ilyen ez :) Próbálj meg mindig legyőzni egy újabb aprócska korlátot ami a tiéd vagy a partneredé. Ezáltal eljuthattok a szexig is viszonylag gyorsan ha azt szeretnéd, emellett mégis lesz lehetőséged megismerni ezen a téren a partnered. Ha bármikor úgy érzed, hogy mégsem, akkor lesz lehetőséged visszafordulni szóval mégsem olyan, hogy odamész és oda dobod magad egy full ismeretlennek. Lehet, hogy elsőre te fogod azt mondani, hogy eddig és ne todább, de ha sokat gyakorlod (akár ugyanazzal, akár más partnerrel) akkor előbb-utóbb eléred a célod, mert egy idő után már semmi újdonság nem lesz, a saját viselkedésed nem fog meglepni, nagyjából felkészülsz már a reakciókra is és tovább fogsz tudni lépni, "megkockáztatod" az újat, az ismeretlent mert kell az adrenalin, az izgalom, hajt a kíváncsiság. Engedni kell neki, ezáltal tanulsz. Az embert a kíváncsisága tartja életben :)
2018. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!