Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elmenni szex közben....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni szex közben. Csak egyedül. Valaki hasonló cipőben jár? Tudtok tanácsolni valamit?

Figyelt kérdés

Egyedül csiklóizgatással tudom eljuttatni magam a csúcsig, de csak egyedül. A barátommal nem.

Hozzá tartozik, hogy szexnél nem tudok teljesen gátlástalan lenni.



2016. okt. 6. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a problémát akkor tudod rá a választ is :) puszi a hasadra
2016. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
100%

segíts be magadnak,nem ciki,izgató nagyon egy pasinak

próbáld félhomályban ,sötétben

igyál egy kis töményet előtte

masztizzatok együtt egypárszor ,hogy szokd őt (is)

2016. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben is próbáltad izgatni a csiklós?
2016. okt. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert vagy van bennem egy kis gátlás, vagy nem tudok ennyire magamra figyelni és magammal foglalkozni, szexnél én a partneremre figyelek és úgy csinálom, hogy neki jó legyen.

Tudom hogy ez nem teljesen ideális, és nem csoda ha így nem megyek el.

2016. dec. 9. 06:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is van olyan cipőnk, hogy »a párommal nagyon szeretjük egymást és odavagyunk egymásért és könnyen felizgulunk egymásra, de csak pettinggel menesztettük egymást, amikor a „rendes szexet” próbáltuk, akkor csak ment maga az aktus egy darabig és meguntuk és azzal még nem jutottunk élvezésig«. (mindez úgy, hogy már több éve vagyunk együtt)

Amikor már nem először próbáltuk a szexet, na akkor már egyszerűen magától nyúlt is a csiklójához miközben döngöltem. Tök ártatlanka volt a kezdetekkor még nagyon, aztán egyszer csak eszébe jutott mitől lesz jobb neki.

2018. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!