Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok ennyire elcseszett,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire elcseszett, hogy ennyire nem illik a szexualitásom senmihez?

Figyelt kérdés

Nem akarok priviket kapni.


Szóval egyszerűen egy embert ismerek, aki eddig tényleg ki tudott elégíteni, onnantól fogva és azelőtt senki. Egyszerűen nem látok semmi plánét a szexben, nem azért csinálom az egészet és nem is szeretem, ha az kapja a főszerepet. Nekem a szexualitás művészet, ami a párommal mindig jelen van egy kicsit, de burkoltan és finoman. A "kinkiness" a legjobb szó rá. Arra gondolok, mikor random kaptok valami pikáns üzenetet vagy erotikus játékokat játszotok, például random "feladatolat" adtok a másiknak, mikor nem vagytok ott, húzzátok egymás agyát, beszéltek a szexről, izgatjátok egymást és egymás fantáziáját, de nem történik semmi, csak a legvégén. És a szex is ilyen, a testek, az illatok, az érintések szépségéről szól, csak kacérkodtok egymással és minél élvezetesebben próbáljátok kézzel vagy szájjal csinálni egymásnak, figyelve közben a másikat stb és csak a legeslegvégén van szex, kb 20%-ban, de az sem sürgetve.


Mindenki rohan a szexhez és annyira utálom ezt.


2018. dec. 20. 00:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Senkihez*
2018. dec. 20. 00:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csajok szinte mind imádják ezt. Legyél leszbikus! Viccet félretéve hány éves pasikkal próbálkoztál? Lehet idősebbekkel kéne.
2018. dec. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok vonzódni idősebbekhez. Csak a saját korosztályom izgat (25-30)
2018. dec. 20. 00:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy elcseszett, az én vágyaim pont ugyanilyenek. De nem találtam hozzá partnert. Még nem. De nem szabad feladni! :)

22l

2018. dec. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy. Azért mert más vagy, nagyon nem igaz hogy rosszabb is lennél.

De ne add fel úgy mint én, van esélyed megtalálni azt akivel ez menni fog. Akivel össze kell hogy kerülj, azzal össze is fogsz.

2018. dec. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, te vagy ennyire elcseszett.
2018. dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ah. Kár hogy túl idős vagy. F/20 bi
2018. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 StevenUp ***** válasza:
Izgalmasan hangzik... Én például az előjátékot élvezem a többi már csak meló
2018. dec. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy elcseszett és olyan biztos nincs, hogy “senkihez” nem illik. Teljesen normális dolgokat írtàl le.. A helyzet csak az, hogy volt pár partnered, kalandod, akikkel nem ez valósult meg, ennyi. De le merem fogadni, hogy nem igazán tudattad velük mire is vágysz igazán..
2018. dec. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!