Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok ennyire elcseszett,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire elcseszett, hogy ennyire nem illik a szexualitásom senmihez?

Figyelt kérdés

Nem akarok priviket kapni.


Szóval egyszerűen egy embert ismerek, aki eddig tényleg ki tudott elégíteni, onnantól fogva és azelőtt senki. Egyszerűen nem látok semmi plánét a szexben, nem azért csinálom az egészet és nem is szeretem, ha az kapja a főszerepet. Nekem a szexualitás művészet, ami a párommal mindig jelen van egy kicsit, de burkoltan és finoman. A "kinkiness" a legjobb szó rá. Arra gondolok, mikor random kaptok valami pikáns üzenetet vagy erotikus játékokat játszotok, például random "feladatolat" adtok a másiknak, mikor nem vagytok ott, húzzátok egymás agyát, beszéltek a szexről, izgatjátok egymást és egymás fantáziáját, de nem történik semmi, csak a legvégén. És a szex is ilyen, a testek, az illatok, az érintések szépségéről szól, csak kacérkodtok egymással és minél élvezetesebben próbáljátok kézzel vagy szájjal csinálni egymásnak, figyelve közben a másikat stb és csak a legeslegvégén van szex, kb 20%-ban, de az sem sürgetve.


Mindenki rohan a szexhez és annyira utálom ezt.


2018. dec. 20. 00:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ez szerintem tök normális, mi is párommal így csináljuk. Nagy ritkán van ilyen quicky, ahol egymásnak esünk, de a legtöbb minőségi szex nálunk pont olyan, amit te leírtál.

Ehhez viszont érettség kell. Nálunk is sok év után alakult ki, mikor már a minőség fontosabb lett a mennyiségnél, de fiatalon, még 20-on évesen is, az ember a mennyiségre megy, éjjel-nappal dugás, kitombolás, és mikor lecsillapodsz, kipipálod azt a 2000-3000 dugást, na akkor elkezdesz minőségre menni, mert már egy egyszerű menet nem ad sokat.


Ne add fel, előbb-utóbb találsz megfelelő partnert, de ne várd el tőle, hogy egyből ilyen legyen. Lásd benne a fejlődésre való jeleket, de engedd meg, hogy "kitombolja magát" kicsit, mielőtt elkezditek ezt a féle játékot.

2018. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!