Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyenlős a barátnőm a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős a barátnőm a nemi szerve miatt. Idővel fog ez változni?

Figyelt kérdés

21 éves már szexeltünk többször, de nagyon szégyenlős. Többször mondtam már neki, hogy szép teste van, nincs mit szégyenleni rajta. De úgy látom, hogy ez nem segít neki. Mit mondjak még neki?

Idővel el fogja felejteni ezt a szégyenlősködést szerintetek?


2018. dec. 20. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, a lényeg, hogy te vagy a hibás.
2018. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom sem volt elégedett a testével, de most már sokkal jobban elfogadja, tudod mi segített neki? Nem a szavaim, hanem a tetteim. Sokszor éreztettem vele, hogy minden porcikáját szexinek tartom és kívánom, simogattam, puszilgattam és nem csak akkor, amikor szeretkezni akartam vele.

Próbáld ki, szerintem segíteni fog.

2018. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Mond azt neki, hogy na, ne légy szégyenlős már te csecsebecse. Mert megeszlek reggelere.


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hiszem. Valami nagyon olyannak kell történnie, hogy megváltozzon a saját puncijához való hozzáállása. Vidd el meztelen szaunába vagy ilyesmi.


Sok csajszi próbált anno feltenni ide képet GYIK-ra. Külső szemlélőként (és főleg mivel kíváncsi pasi vagyok) ez jó ötletnek tűnt, mert a kívülállóktól őszintébbnek tűnnek a vélemények, de nem tudom, hogy ezeknek a lányoknak végül segített-e a dolog az elfogadásban.

2018. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Az van, hogy a lányon segíteni kellene. De ameddig ő ezt nem akarja, addig nem érdemes próbálkozni sem, mert csak konfliktus lesz belőle. DObd be neki az ötletet, hogy odaviszel elé 10 pasit (olyanokat akikre ő azt mondja hogy szerinte "nem rossz" pasik) és mind a 10 megnézi személyesen. Aztán elmondják az őszinte véleményüket.


Persze ez is csak akkor működhet, ha

A) ő meg szeretné tudni, hogy milyen a puncija férfi szemmel, illetve

B) ha te elég magabiztos vagy ahhoz, hogy ne féltékenykedj.

2018. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy jó nagy baromság utolsó, már ne haragudj. Ne férfi fejjel gondolkozz ha nőről van szó!
2018. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Sajnálom, ha miss álszentet bántja a radikális megoldás gondolata. Nem azt írtam, hogy eresszenek rá egy focicsapatot, vagy hogy egyéb erkölcstelen tevékenységeknek vessék alá.

Kéne tudni disztingválni

2018. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Edes Istenem hogy itt mennyi butaságot írnak az emberek. Szerinted ha egy lany annyira szégyenlős hogy még a barátja elott is szegyenkezik akkor majd szo nelkul bele megy hogy 10pasi megbamulja?
2018. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen fog majd változni.Dícsérd tovább.
2018. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megdöbbentő, hogy itt egy-két válaszoló mennyire nem tud elszakadni a SzocReáltól.

Senki nem lehet próféta a saját hazájában. Ezt kéne megérteni.

2018. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!