Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit éreztek, amikor kielégi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, amikor kielégitetlenül maradtok, mert a párotok pár perc alatt elment?

Figyelt kérdés
Nem rendszeres, de én olyan rosszul érzem magam azóta... olyan levert a hangulatom, frusztrált lettem... egyébként lány vagyok. Önzőnek is érzem magam, mert azért akartam szexet, mert ...mert az kellett nekem reggel..de lényegében semmit se kaptam. Ti hogy éreztek ilyenkor??
2018. dec. 22. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én borzaszó fusztrált vagyok amikor nem elégítenek ki.Őrjöngök ilyenkor.
2018. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor utána megujjaz, közben ingerlem a csiklóm és összehozzuk az orgazmust nekem is.
2018. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy nem rendszeres, mert általában nálunk is úgy van, hogy akkor befejezi nekem kézzel, mivel úgysem kellene sok ilyenkor nekem sem...de nem. Elmaradt. És teljesen rányomta a napomra a bélyeget. Azóta is tiszta frusztrált vagyok.
2018. dec. 22. 16:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Én magamnak nem tudom, az nem olyan.
2018. dec. 22. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Ingerültséget! Hál’ istennek nem sokszor van ilyen
2018. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én feszült szoktam lenni. Unszimpatikus bunkó vagyok olyankor :D. Amugy kedves és aranyos. 24F
2018. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Nálam ez rendszeres, de túlélem. Heti 4x előfordul. Kb. heti 5-6 napot találkozunk, ilyenkor átlagosan 3-ból 2 nap van reggel és este is valami. Vagyis az 10 és abból 4x kb. ez van. Így majd a felénél én kielégítetlen maradok. De mint mondtam túlélem. Annak ellenére, hogy férfi vagyok és veletek lányokkal ellentétben olyankor gyakran fáj a herém és gyakran nem is kicsit. A baj, hogy nap közben munkahelyen még könnyíteni se tudok magamon, hogy ne fájjon. Szóval szerintem ezek után nem kéne rinyálni, hogy te néha kielégítetlen maradsz, úgy hogy még fájdalmad sincs hozzá
2018. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én nem tehetek róla. Engem az is zavar, ha ő nem megy el... tehát ha én elmentem és ő azt mondja, hogy neki így jó, neki ez elég, én azért igyekszem, hogy kedve legyen folytatni és neki is jó legyen. :)

Ez nem rinyálás amúgy sem, érdeklődtem. Őt sem bántom emiatt...

2018. dec. 22. 17:48
 9/12 Rockarc ***** válasza:

Erdemes lenne megbeszelni, hogy mit is akarsz pontosan, ha nem akarsz "lukra" futni. Valszeg nem sok kedve volt a sex-hez, de elutasitani nem akart. Talan te is jobban jarnal, ha ilyenkor azt mondana, hogy este terjunk vissza ra, es megkapod a magadet.


42F

2018. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, mert csak a férfiaknak eshet rosszul, ha előfordul, hogy nem mennek el, ugye? Mi lenne, ha a nő fogná magát, aztán aludna, ha elélvett? A kevés szex és azért akartam szexelni vele, mert hiányzik. Szeretem, jól esik. Igen, rosszul érzem magam miatta, hogy ez zavar, de gondoltam itt lehet róla beszélni... hiszen így nem bántom meg vele. Annyit kértem, hogy este folytassuk...ami persze el fog maradni, mert fáradt lesz... reggel meg dolgom van...aztán este megint fáradt lesz... csodálatos. Szégyelljem el magam, ugye?
2018. dec. 22. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!