Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csinálhatnék súlyt...

Hogyan csinálhatnék súlyt otthon? Mivel érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

Édesapám felajánlotta, hogy itthon csinálhatnánk egy kettlebellt. Azzal mennyire lehet jól edzeni?

Vagy mit érdemes használni itthon súlynak?

Se venni nem tudok, sem terembe járni.



2018. nov. 15. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha divatból akarsz edzeni bele se kezdj. Ha önmagadért akkor sok sikert.

Vannak éppen jó ketebel edzések is. Ha tudtok csinálni ketebelt tudnátok súlyt is csinálni. Mehet közbe a fegyenc edzés is, ahoz megint nem kell sok minden, de erősödsz. Ahoz, hogy szép tömeget pakolj magadra, ahoz rengeteg súly kellene, kicsi és nagy súlyok.

Húzódzkodás, tolódzkodás amihez nem kell nagy valami, de jól fejleszt, mellette, ha van ketebeled tudsz több mindent csinálni. Persze mellette fekvő, felülés és társai.

2018. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Súlyt is tudunk, csak azt nem hogyan. Abban tudnál segíteni?
2018. nov. 15. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha ad ötletet nektek.

2018. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha van otthon felesleges beton, akkor lehet önteni súlyt, csak egy vascső kell meg valami forma amibe kiöntöd. Egyetlen hátránya, hogy könnyen törik. Érdemes lehet még a szeméttelepen, méhtelepen szétnézni, esetleg interneten használtan vehetsz. Kettlebellből vannak olyanok amik cementtel vannak töltve, de olyan is van, hogy otthon feltöltheted magadnak pölö homokkal. Ezek olcsóbbak.
2018. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van egy kétkezes rudam. Csak súly nincs hozzá
2018. nov. 15. 17:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Homok + egy minél nagyobb palack.
2018. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Kettlebellt már leírták előttem. Én igazából úgy szoktam, ha nincs elég súlyom itthon, hogy ásványvizes palackot be a tatyóba és mehet az edzés. Húzódzkodásnál/tolódzkodásnál/..../ is csak berakok plusszba pár üveget a súlyok mellé/más gyakorlatnál egy-egy karton vizet a rúdra és mehet. De igen, magadnak edzeni tökéletes. Viszont, ha ilyen divatkondis szeretnél lenni, akkor ahhoz nyilván kevés. Erősödni és formálódni viszont otthon is tökéletesen lehet, úgyhogy sok sikert Neked! :)
2018. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én igazából erősemberkedni szeretnék,de a közelemben nincsen ilyen edzés.

Ha bármit emelek, cipelek ami súly, az jó lehet?

2018. nov. 15. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha vannak elég nehéz cuccaid akkor lehet, de én azt nem ajánlom. Épp azért vannak ilyen edzések, hogy betanítsák a helyes kivitelezést. Lehet, hogy felemelsz 100 kilót, de ha rosszul csinálod úgy lesérülhetsz, hogy járni is szar lesz a hátralevő életedben. Szóval edzeni tudsz, de csak mértékkel és ne erőltesd! Hajrá!
2018. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy ezzel nem a motivációdat akarom elvenni. Csak ha mégis elkezded legalább nézz utána, hogy hogy kell csinálni helyesen az ilyen erőemelő gyakorlatokat.
2018. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!