Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hanyadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hanyadik randin várjátok el, hogy a nő lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

A hiba ott van hogy "Elvárni"

Régen rossz ha ezt Te elvárod

Egy kapcsolatot nem lehet Elvárásokra alapozni


24N

2018. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nincsenek ilyen elvárásaim, nem azt "várom" el hogy ekkor vagy akkor lefeküdjön velem de ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor először mondjuk aludjunk együtt. Ha metg valami történik hát történik. Mondjuk azért nem szeretem halasztgatni a dolgokat tehát ha nem is kerül szexre sor azért az érintések egy csók sokat elárulhat.
2018. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
nem elvárom, ha megvan a szimpátia és úgy alakul, akkor mehet
2018. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Én lány vagyok,és legalább második harmadik randin elvárom,hogy megb...on.
2018. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Változó, mert több kapcsolatom is volt, ami első randis szexszel indult, életem eddigi legnagyobb szerelmével a második randin feküdtünk le, de volt már olyan is, hogy egy nagyon kedves, édes, aranyos lányra, akinek nagyon szórakoztató volt a személyisége és emiatt jól éreztem magam vele állandóan, olyan 1-1,5 hónap körüli időt vártam (az első randitól számítva és az volt vagy tíz randi), bár ez inkább kivétel, most is akként jutott eszembe.


Felnőtt korú, nem szűz embereknél azért az átlag ilyen 3-5 randi valahol, de ez attól is függ mennyire nagy csábító a férfi és mennyire van már kiéhezve a szexre a nő. A mostani kapcsolatomban például 4 randi után feküdtünk le, de az is olyan volt, hogy áthívtam őt magamhoz, hogy vacsorát főzök magunknak és utána történt meg.

2018. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne elvárni valamit?

Ha működik a “kémia”, és minden klappol, akkor miért ne?

Én azoktól a nőktől borulok ki, akik álszenteskednek, és kéretik magukat.

2018. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Legjobb lenne ha már az elsőn.
2018. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Mi a második alkalommal szexeltünk, két éve már... :)

Viszont azt mondta, hogy ha elsőre megkap, akkor nem lett volna második randi.

2018. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
akár az elsőn is. 28/F
2018. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Én eléggé szexuális beállítottságú vagyok, de nem várom el, hogy rögtön lefeküdjön velem, viszont 3-4 találkozó után már igénylem a csókot és egy kis simogatást. Ha ez nincs meg elgondolkodok, mit is akarunk egymástól.
2018. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!