Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik számára jelent érzelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik számára jelent érzelmi köteléket ha ők veszik el egy lány szűzességét?

Figyelt kérdés
Egy lány megjegyzi azt a srácot aki elveszi neki, de a pasi is. Legyen szó pár vagy szexkapcsolatról, akár csak egy egyszeri alkalomról.
2018. dec. 25. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez megint csak személyiségfüggő.
2018. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem jelent. Mai napig is.
2018. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig mindegyikre emlékszem,mert rendkívűli élmény volt számomra.

Mert ilyenkor a "tökéletes" együttléthez még hozzáadódik a lány arcán tükröződő boldogság,elégedettség.megkönnyebbülés,vagy ki hogy nevezi.

2018. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is emlékszek mindegyikre! Ez ember függő! Nem lehet előre megmondani!
2018. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lyuk-lyuk...
2018. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt szűz barátnőm is, és nem szűz is aki egyszer azt mondta nekem, hogy olyan jó lett volna ha én lettem volna neki az első. Imádtuk egymást nagyon, és soha nem fogom ezt elfelejteni neki.
2018. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ, én nő létemre egyáltalán nem kőtődök ahhoz a fiúhoz, aki elvette.
2018. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyik nekem elvette semennyire nem kötődött hozzám,sőt,úgy csinált mintha onnantól a kámaszutrát is tudnom kéne. Még jó-hogy utána jött a ( mostmár) férjem-aki türelemmel,szeretettel értékelte hogy "kezdő" vagyok.
2018. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!