Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyob várom már, hogy este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyob várom már, hogy este legyen és szexeljünk (akkor ér haza), de lehet hogy ő máskép képzeli és én megint hoppon maradok?

Figyelt kérdés

Szoktunk szerepet cserélni, de ez mostanában elmaradt. Jelezte, hogy szeretné, de kissé ittas voltam, elaludtam, mire eljutottunk volna bármerre is. :D reggel meg csak összebújtunk, nem szexeltünk, így megint jó pár napja csak felizgat, de enyhülést nem kap a vágyam. Mit lehet kezdeni ezzel, hogy mindketten akarunk valamit, de egyszerre nem kaphatjuk meg?


Magamat nem tudom kielégíteni, ha én dugom meg elmegy közben, akkor szex részemre nem lesz... ha ő elégít ki engem, akkor meg azért nem lesz részére, mert aközben fog elmenni, hogy én kapok... lehet ezt úgy, hogy mindketten jól járjunk?


2018. dec. 27. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most az a baj, hogy máskor kívánjátok a szexet, vagy az, hogy nem mentek el mindketten? Kicsit zavaros.
2018. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő azt akarja, hogy megdugjam.. én meg azt, hogy ő engem.
2018. dec. 27. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2018. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én lány, ő férfi
2018. dec. 27. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy te dugd meg? Análisan? :D
2018. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen
2018. dec. 27. 16:22
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát basszus szerintem keress egy olyan pasit, akinek nincsenek meleg hajlamai, és a szex számára az, hogy ő dug meg téged. Ezt így nem lehet hosszú távon csinálni, ő kielégül, te meg oldd meg magadnak? Nyaljon élvezésig, aztán dugjon meg. Ez a normális.
2018. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Általában rendben van ez nekem, de mostanábsn kevés volt a szex. Aztán a múltkor azért elértem, hogy szexeljünk, én sem aludtam el... és olyan jó volt....de azóta meg csak olyan volt, hogy nem szexeltünk vagy ha igen, akkor ő hamar elment én meg félbemaradtam... ma reggel meg teljesen felizgatott, aztán annyi... és nem, nem akarom, hogy megint ne kapjak semmit. Bár tudom, hogy ő mást akar. S maszturbálás nem kielégítő.
2018. dec. 27. 16:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem biszex véletlenül? Nekem ez gyanús. Inkább egy pasi kellene neki.
2018. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Volt férfival. Bármikor elmehetne, de velem van... voltak.gondjaink, mondtam, hogy szexeljen akivel.akar... nem él a lehetőséggel. Azt mondja, hogy velem szereti, mert finoman csinálom (legalábbis az elején :D ). Meg fél is szerintem, hogy mit szolnának az emberek.
2018. dec. 27. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!