Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Debreceni Bethlen Gábor...

A Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági SZKKI menyir fizetős? Ugyértem szeptembertől oda fogok járni és beiratkozásra 14000 ft -ot kell vinni és ettől félrk h év közbe is ilyen nagy összegeket kérnek el.

Figyelt kérdés
Olyanoktol várok válaszokat akik oda jàrnak

2014. máj. 12. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit mondtak, mire lenne az a pénz?
2016. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy gólyatáborra?
2016. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok én a Bethlenbe járok és nekem is fizetnem kellett (mintahogy mindenkinek).

A 14000 Ft, ha jól emlékszem a nyakkendőre (fiúknak), gallérra (lányoknak) meg ilyen sulis cuccokra, suli támogatásra, Bethlenes tesi pólóra, fecskenapra kellett befizetni. De igazából adnak róla számlát ott helyben, szóval megtudjátok nézni, hogy mire adtatok ki ennyi pénzt.

Maga a suli, nem mondom, hogy valami olcsó,de nem is a világvége.

Nekem most az osztálypénzem 20000Ft/év. De erre is meg van az ok. (és másnak amúgysem ennyi, szerintem+ez osztályfüggő igazából).

Ha olyan az ofőd, akkor néha egy kis mozizás is benne lesz a dologban. Korizás (de ez nem kötelező). Meg igazából ilyen kis dolgok. Szóval erről valós véleményt nem lehet írni, mert nem lehet tudni, hogy kinek milyen osztálya lesz, és milyen közös programokon vesznek részt😊

Ettől függetlenül ajánlom a Bethlent. Rohadt jó suli!

2018. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!