Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mikir ti bámuljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikir ti bámuljátok a nektek terdző melleket, mire gondoltok? :D

Figyelt kérdés
Kérdésem nem provokatív, engem nem zavar. Csak mikor annyira nézik, higy belezavarodnak a mondandójukba, pedig nem is vagyok kivágott felsőbe, akkor elgondolkodom... :D jelenetek játszódnak ée bennetek? Vagy csak nézitek, mert szépnek látjátok? Vagy akár egy szép női test, fenék, arc...

2018. dec. 28. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen szerencsés lehet a férfi, aki legutóbb a szájában tudta őket és én is azt akarom :D
2018. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*mikor a nektek tetsző melleket.. bocsi :)
2018. dec. 28. 10:40
 3/10 alonelyman ***** válasza:
100%
Elképzelem milyen lehet melltartó nélkül meztelenül
2018. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom neked mekkorák az ikrek, de vlszleg nem kicsik 😌 mi amikor meglátjuk ezeket, vagy csak simán egy szép nőt aki nagyon bejön, egy pillanatra lefagy a rendszer, nagyrészt mindenkinél. Persze hogy nézzük, ezek tartanak életben minket :D
2018. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert szívesen fognám, puszilnám, nyaldosnám.
2018. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 StevenUp ***** válasza:
Meztelenül képzelem el ahogy vadul lovagol rajtam és a szemem előtt ugrálnak a mellei
2018. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Kb kikapcsolja az agy értelmes részét, és az agy helyett a vér elkezd az alsóbb testtájakba áramlani. Ha a személyednek is akarsz egy kis érvényesülést, akkor inkább járj bővebb pulcsikban, azért a szép, nagy, formás melleket úgy is észrevesszük, csak nem kapcsolja ki az agyunk.

Engem sokszor zavart már, hogy úgy jött valaki a barátjával társaságba, hogy olyan ruha volt rajta, hogy le sem lehetett venni a tekintetet a melléről. Miért öltözik valaki így, ha egyértelműen nem akar ismerkedni.

2018. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyjából ilyesmikre számítottam :D

Olyan aranyosak vagytok, mikor lefagytok :D meg amikor erőlködtök, hogy ne oda nézzetek :P

Amúgy nincs nagy mellem, C kosaras és nem szoktam kivágott felsőt hordani, csak buliba. Legfeljebb egy kicsit be lehet látni, de nem a közönséges fajta. De még így is... :D

Az is tény, hogy sokszor már zavaró, hogy nem a mondandómra figyelnek, a személyem sokszor nem érdekli a férfiakat, de én nem is az ilyenekre mondom, hogy cukik.


Ja és légyszi, ne írjatok több privátot, rengeteget kaptam... a válaszaitokat ide is leírhatjátok, ismerkedni meg nem akarok, ez csak egy egyszerű kérdés volt.

2018. dec. 28. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet durva lesz, de hogy milyen jó lenne közéjük rakni. Pl.
2018. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár, pedig ha egy C kosár is rabul ejt mindenkit, akkor nagyon különleges lehetsz :D
2018. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!