Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felesegek csaltatok mar meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek csaltatok mar meg a ferjeteket?

Figyelt kérdés
Mi vezetett ahoz hogy megcsald?
2018. dec. 28. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Igen

Nem tudott kielegiteni

2018. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Egyszer bezáródott a helyi focicsapat öltözőajtaja mögöttem.Bő két órával később úgy jöttem ki, mint mikor elnyalok két biciklis bélyeget, azt szárnyalok, csak nem a biciklizéstől.
2018. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Az vezetett oda, hogy rájöttem negyedszer is, hogy újra próbálkozik más nőnél. Elvesztettem az önbizalmam, összetörtem. Szép és csinos vagyok, mindig voltak körülöttem férfiak, soha eszembe sem jutott semmi. Amikor rájöttem belül, hogy ez nem mély, lelki kapcsolat a férjemmel, csak homokba dugom a fejem, akkor megcsaltam. Utána elváltam. Egy nőnek kell, hogy tiszteljék, szeressék, és ne mást istenítsenek nőként. (Természetesen a férfinak is kell, hogy szeressék, tiszteljék, és ők legyenek az egyedüli férfi a kapcsolatban).
2018. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Vicces, hogy amikor a nő csalja meg a párját azért mindig a férfi a hibás. Valahogy az egyenjogúság csak olyan területekre terjed, ami korábban a nőknek hátrányos volt, de ami számukra előnyös az szép és jó, azon nem kell változtatni.
2018. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ket eve nem volt szex

Elegem volt

Szeretot kerestem mert mar teljesen kivoltam

2018. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!