Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok, a pasinak kézzel/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, a pasinak kézzel/szájjal is kell izgatnia behatolás előtt, vagy elég, ha csak csókolózunk és úgy rakja be?

Figyelt kérdés
19L
2018. dec. 30. 15:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a nem tudom hanyadik kérdés amiben az van hogy a pasi nem akar nyalni


Valaki magyarazza már el hogy mi van az ilyen srácok fejében? Ha szeretek valakit nem mindenhogy boldogga akarom tenni? Hogy nem képesek egyesek erre? Vagy egyenesen undorral állni a párja testéhez?

2018. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
én sem értem...kérdeztem,hogy miért nem szeretne ujjazni,vagy csak megnyalni a puncimat,de szerinte nem gusztusos dolog a nyalás
2018. dec. 30. 15:56
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
Sürgősen cserélt le ezt az önző kisfiút. Egy férfi ilyet nem mond... Az első előtt meg pláne fontos, hogy izgasson szájjal, ujjal is, hogy el tudj rendesen lazulni. Szívesen elbeszélgetnék az ilyen nyomorékokkal...
2018. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült kifognod egy kisfiút. Hogy lehetne gusztustalan?! Az meg még rátesz egy lapáttal, hogy a kezével se akar semmit csinálni. Az, hogy néha nem csinálná, mert a csóktól is benedvesedsz, akkor azt mondom, hogy el lehet nézni, de hogy állandóan ez van az már sok. Beszéld ezt meg vele, mert ha csak tűrsz magaddal cseszel ki, előbb utóbb pedig megunod és úgy is otthagyod, aztán szopja le magát.
2018. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nem szeret téged. Szerintem egy egy öntelt, beképzelt fiú, aki csak magàval van elfoglalva, téged pedig kihasznàl. Megdug pàrszor, aztàn lecsó..
2018. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

az igazság az,hogy már amúgy most unom,mert ha abból indulok ki,hogy szeretek valakit,akkor szinte csüngök minden részén,nem??

ráadásul nem is fiú,hanem férfi.32 én 19.

Másfél éve vagyunk együtt és végre készen lennék a dologra

2018. dec. 30. 16:09
 17/30 anonim ***** válasza:
6%
Biztonság kedvéért legyen kéznél sikositó. Azzal kenjétek be a farka végét és nálad is hüvelybemenet környékét, hogy minél könnyebben becsússzon.
2018. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

tiszta gáz,h síkosítót kelljen használni :/

már a gondolat is lelomboz

2018. dec. 30. 16:11
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Fhu egyre rosszabb, minél többet mesélsz róla. Nem a kor miatt lesz valaki férfi, ő még láthatóan nincs azon a szinten. Ha ennyire semmibe veszi az igényeidet nincs értelme húzni az időt vele.
2018. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még gázabb, mert már nem fog megérni jobban a szexhez. Csak egy trófea vagy neki sajnos, keress egy normális pasit, aki mindenedet szereti.
2018. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!