Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Aki csinálta már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

After2000 kérdése:

Lányok! Aki csinálta már hármasban, az nem volt féltékeny a másik nőre, hogy például szopta a pasid farkát?

Figyelt kérdés
Nem féltetek, hogy lehet jobban csinálja?
2018. dec. 31. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazán értem, hogy aki féltékenykedik az egyáltalán minek vág bele ilyenbe? Ennyit nem ér meg, hogy utána örökké vita forrás legyen ez a későbbiekben a kapcsolatban. Ha senki nem kényszerít rá egy nőt a hármasra, önszántából megy bele ebbe, akkor utána mégis mi a tökömért picsog meg sír a szája, hogy "jajj a másik csajszi lehet jobban szopott, mint én most mi lesz stbstb." Egy hármas szexnél nem az a lényeg, hogy ki jobb meg ki nem. Ez nem verseny szerintem, hanem az, hogy a párodnak dupla örömet szerezz egy plusz nővel. Nem tudom felfogni, hogy miért vállalja be ezt sok nő, ha utána meg hisztizik, hogy még se volt jó ötlet, mert nem lát tovább a saját egójánál. Én voltam olyan kapcsolatban, ahol bevettünk néha egy harmadikat is. Soha nem volt egyikünk részéről sem féltékenykedés vagy rossz érzés. De ezt csak jól működő kapcsolatban lehet véghez vinni, ahol van bizalom és a párok saját magukkal is meg vannak elégedve. Volt olyan, hogy egy nálam fényévekkel jobb lányt sikerült össze szednünk és láttam a páromon, hogy iszonyatosan élvezi a dolgot és lehet, hogy még ügyesebb is volt nálam, és? Attól még nem fog hirtelen belé szeretni mert esetleg jobban tud szopni. Semmi nem változik érzelmileg, ha minden rendben van és stabil a kapcsolat, jöhetne az AtyaÚristen is harmadiknak. 21/L
2019. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

"Semmi nem változik érzelmileg, ha minden rendben van és stabil a kapcsolat, jöhetne az AtyaÚristen is harmadiknak."


A gond már ott kezdődik, ha egy stabil kapcsolatba 3. fél kell. Azzal viszont egyetértek, hogy nem a versenyről szól, és a féltékenység eső után köpenyeg...

2019. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Szodoma és Gomora.
2019. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen helyzetben és nagyon élveztük mindhárman. Nem voltam féltékeny, ez nem arról szól.
2019. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!