Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódnak egymáshoz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak egymáshoz a fiatal férfiak és az idősebb nők?

Figyelt kérdés
Épp a napokban láttam egy "párocskát", ahol inkább a nő fia lehetett volna a férfi. Mi motiválja őket? Melyik fél kezdeményezi ezeket a kapcsolatokat? Mi olyan van, amit egy fiatal nő nem tud megadni szexuális téren? A test is öregszik, hiába szexi egy idősebb nő, már nem olyan, mint egy fiatal test.
2019. jan. 1. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nagyon is tudnak ők vonzók lenni, na meg lehet passzolnak étvágyban. Ugye a fiatal fiúkról igaz sztereotípia hogy mindig kanosak, sok nőnek meg ebben a korban megnövekszik a libidója


19/F

2019. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

"Miért vonzódnak egymáshoz a fiatal férfiak és az idősebb nők?"

Miért vonzódnak egymáshoz a fiatal nök és az idősebb férfiak?

Miért vonzódnak egymáshoz a idösebbl férfiak és az idősebb nők?

Miért vonzódnak egymáshoz a fiatal férfiak és a fiatalabb nők?

Na itt a nagy rejtély!! és még az azonos nemüekröl szo sem esett. Lehet, hogy szeretnének jokat boszni???

2019. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert mindkettőnek kielégül az egója: Az idősebb nő élvezi hogy megkaphat egy fiatalt és így tovább.
2019. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A válások száma Mo.-n nagy. A kapcsolatok tartóssága gyenge. A nő gyerekei egy idő után kirepülnek a családból, fokozódik a helyzet, ha a felek elválnak egymástól.

De a nőben a gondoskodás vágya megmarad...

A férfi részéről sok csalódás éri a korához hozzáillőktől. Az ő családjában sem volt tökéletes a családi kötelékek (pl.: válás, rossz anya-gyerek kapcsolat, stb.).

Így nem csoda, hogy az idősebb szériát keresi a férfi.

2019. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Én azt tapasztaltam,hogy a férfiak lusták.Nekem eddig mindig idősebb pasim volt (most is,nem kérek privátot),és nekem mindig mehetnékem van,szeretek pörögni,a pasi meg fáradt,tv-t nézne...korábbi kapcsolataimban is probléma volt ez,de évekkel egyre rosszabb.Ennek kapcsán jutott eszembe,hogy nem hülyeség fiatalabb pasival összejönni...
2019. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!