Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony alkatú lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony alkatú lányok, ti mekkora méretet igényeltek? Fiúk, milyen volt vékony alkatú lánnyal szexelni? Nagy méretet igényelt?

Figyelt kérdés

Olyan 165-170 cm magasság, és vékony alkat.

Mit tapasztaltatok?



2019. jan. 2. 09:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
egyik ilyen lány akivel voltam sem "igényelt" explicit semmilyen méretet. Annyira ostobán gondolkodsz erről, számomra nyilvánvaló, hogy nem a farkad mérete miatt nem kapsz meg jó csajokat.
2019. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Farok méret ?


Hat én vékony és magas nő vagyok (172/56) , a pasimnak 19 cm hosszú a farka.

2019. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Vékony vagyok és egyáltalán nem igénylek nagyod, de tovább megyek, sosem méricskéltem még farkat és ha a pasit jobban érdekelné a saját farka,mint az én puncim, tuti felejtős lenne. Nem a farokméret alapján választunk pasit, ezt kéne megérteni. Mindkettővel volt már jó is és rossz is...vagyis rossz sosem volt, csak kevésbé jó :)))
2019. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%

Minden nő szereti a nagyot... csak tagadja:) szerinted a méhszájat mi ingerli? És a legtöbbnek ugye ingerelni kell. Az átlag méret nem ér el oda ahova a nagy igen ;)


Szex közben azért nem tudnak sokan elélvezni... mert orgazmushoz közel még jobban hátrébb húzódik, a kis méret meg már nem ér el oda...:) jobb a nagyobb, csak soha nem fogják bevallani.... kamuzzák a kisfarkúak miatt hogy jó a 14/15 meg ilyenek...

2019. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
4%
ráadásul ugye a legtöbb nőnek nem átlagos a hüvelye, a közhiedelemmel ellentétben...:)
2019. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Kedves #4-5 Nagyon nincs igazad, hülyeségeket beszélsz, mondom ezt lányként. Neked valószínűleg nagy van és nehezen viseled, hogy sok lány a kisebbet (is) elfogadja, kedveli,kedvelheti. Az, ha valakinek nagy a szerszám,még semmire sem garancia. (ne írj privit léccci!)
2019. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Én 165 magas vagyok és olyan max 16 centi ami úgy bemegy kényelmesen,az felett már okozott kellemetlenséget.

Az meg egyáltalán nem jó ha a méhszájat ingerli.

2019. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Tudom:) hülyeséget, azért van hogy 10ből 8 nőnek egy 20as vagy 20 feletti peldány se probléma... és ha mondjuk alkalmiban jó egy ekkora... akkor kapcsolatban is, csak nem vallják be:) mert unják a sok farokméregetős kérdést... sok frusztrált kisfarkú miatt...
2019. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
#4-5 Tudtam, hogy nem bírod ki, h ne privátozz! Örülök, ha ekkora szakértője vagy a témának, de azért ezt mások előtt ne hangoztasd, mert az jó amikor egy okos hülyéskedik, de fordítva gáz...
2019. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%

Te se hangoztasd.. és tényleg gáz fordítva. Mert mindent letagadni a kisfarkúak miatt, akiknek komplexusaik vannak...


Egyébként is :) mindig az a szlogen, a méret nem számít ha nagy - kicsi persze ne legyen - csak minden az előjátékon múlik :) szóval össze vissza beszeltek...

2019. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!