Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire hátrány egy párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány egy párkapcsolatban ha egy férfinak 10 cm körüli vékony hímtagja van?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 16:30
1 2
 1/11 alonelyman ***** válasza:
46%
Semennyire mert olyan nőt kell talalni hozzá aki szűk, hozzá való
2019. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kismillió ilyen kèrdès volt már.ha szerencsèd van találsz hozzá párt.hiába mondom èn hogy nem hátrány, 1 ettől neked nem lesz jobb 2 lehet pont olyanokat fogsz kifogni aki nem fogad el.
2019. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha az a férfi párkapcsolatban van akkor semekkora hátrány mert valószínűleg ez a tény nem befolyásolja az ágybeli teljesítményét.
2019. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat elég nagy
2019. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha tud vele bánni akkor felőlem lehet 7 centis is ..
2019. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. De látatlanban nehéz megítélni. Általában a gazdája számít, nem a pénisz.
2019. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van, aki szereti a vékonyat. Én azt szeretem, ha érzem, ahogy kitölt. Találd mega hozzád passzoló párt.
2019. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez jó vékony lehet.. Nekem is vékony 3,5cm (körbe mérve 12cm), és ezt eddig egyik nő sem élvezte, harangoztam bennük, ők dobtak ki, nem én őket.. Szóval, csak, hogy idézzek egy kommentet.. HA szerencséd van, akkor találsz magadnak nőt, de a nők többségének ez kevés lesz..
2019. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsi lenne nekem. 23N
2019. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos szerencsére extra szükike vagyok..így nekem pont előny. Nem kérek privit.
2019. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!