Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány alkalmi kalandot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány alkalmi kalandot ajánlana azoknak a fiúknak akik itt szoktak panaszkodni, hogy nem jut nekik soha csaj, ők élnének a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Vagy nem lenne bátorságuk hozzá, és csak panaszkodnának tovább?

Én pont ilyen fiút keresnék, aki tapasztalatlan és félénk, de ha találok is, akkor végül mégse élnek a lehetőséggel sose. Van olyan aki tényleg belemenne, vagy ezek a fiúk ennyire menthetetlenek?



2019. jan. 2. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem te sem mennél bele.
2019. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem van közöttük aki tényleg ennyire. Én például szerencsés vagyok, mert nem nézek ki rosszul, tetszem a lányoknak, de mégis valahogy válogatós vagyok, ezért tudok itt néha sírni hogy milyenek. Csak tudom hogy akik ezt teszik, azok rajtam kívül 90%-ban azért teszik ezt mert félnek tőlük, vagy mert nincs sikerük.
2019. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Van nő, akinek a szűz, béna pasik jönnek be.

Szerintem van az a szint, amikor már csakazért sem hiszik el, hogy kellhetnek valakinek, csinálhatsz bármit. De biztos van olyan, aki kapna az alkalmon.

2019. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Én nem vagyok szűz, de kissé bátortalan vagyok az elején. Ha szép vagy én nem lépnék vissza.
2019. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy debreceni vagyok, akár írhat is, aki környékbeli :)
2019. jan. 2. 19:40
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Mint ahogy nőt sem lehet találni úgy pasit sem? Így aztán mindenki marad magának. Én nem találok nőt aki komolyan akar is találkozni.
2019. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Messze vagy.
2019. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szombathelyi vagyok, rohanok:D 5 perc
2019. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

privát áradat ON.


Egyébként ez nem faék egyszerű én tapasztalatlan vagyok ha félénknek nem is tartom magam de csak akkor mennék bele alkalmi kalandba ha egy képcsere után kiderül hogy megütjük egymás mércéjén azt a szintet hogy akarjunk kuffantani

2019. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Messze vagy, de amúgy örömmel közelednék hozzád. Hány éves vagy? Még egy fontos kérdés: Ingyen..?
2019. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!