Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti milyen/melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti milyen/melyik dildót vagy egyéb segédeszközt ajánlanátok? 21/L

Figyelt kérdés

Link is jöhet, és pár szó, hogy mennyire vált be nektek!

Köszi!



2019. jan. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első lesz?
2019. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sima egyszerű vibrátorom van semmi extra de nagyon megvagyok vele elégedve. 19/L
2019. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aha, első lenne.

Plusz a barátommal szívesen bedobnánk szex közben is az én örömömre első sorban.

2019. jan. 2. 21:27
 4/7 October15 ***** válasza:
66%

Első sorban? :P

Hát legutóbb mikor szétnéztem témába vágó oldalon akkor láttam egy poén darabot. :D Elvben tud spriccelni.. XD

Mondjuk nem első dildós jószágnak tűnt egyrészt mert qrva drága volt másrészt mert 5 centi vastag. :D


Tiszta mázli, hogy a műpuncikkal nincs ilyen probléma. XD

2019. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha kettesben is használnátok, ajánlom a távvezérlős vibrációs tojást :).
2019. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 érdeklődő35 ***** válasza:
88%

Amit szex közben is kényelmesen tudtok használni az a magic wand. Elég sokféle méretben és tudásban kaphatóak {vízálló, elemes, akkus, hálózati, merev fejű, hajlékony...}

Ami még biztos orgazmus 99% a satisfyer, illetve womanizer fajta. ugyanazt tudják, de az egyik tömegtermék, a másik PR... viszont ezt inkább egyedül, vagy előjátékként tudjátok használni

2019. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Ez nagyon komoly rezgős [link]
2019. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!