Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3X egymás útán ki szakadt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3X egymás útán ki szakadt a gumi normális emberek válaszát várom?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel amikor csak tudunk sex-elünk de ezen a héten 3egymást követő napon kiszakadt a gumi az elsőnél arra gondoltunk azért mert 4órán át csináltam és elég durván megálás nélkül másik nap vissza vettem magam de nem élveztem el 1x sem vettem 72órás sürgőségi tablettát ezek útán is teherbe eshet az előváladéktól?
2019. jan. 3. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Van esély. Es vagy egy selejtes csomag óvszer volt. Vagy vmit qrva rosszul csináltok, az tuti...
2019. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem a nagy körmöddel szakítottad/vékonyítottad ki? Nekem egy haverom punk rocker, vagy másfél centis körme van, ő szakítja ki vagy kezdi ki vékonyra mindig véletlenül a kotont, aztán panaszkodik, hogy gyatra anyagból van.
2019. jan. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Béna vagy
2019. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Ismétlődő kamu kérdés .


#4oraigbiromdenemelvezekelcsakagumitstakitomki

2019. jan. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan ez volt 2008ban délben nekiálltunk szexelni és amikor 7kor kérdezte hogy meg tudsz dugni harmadszorra is?Húztam fel óvatosan és hátulról döngettem keményen egyszer megnéztem és cafatokban lógott rajtam a oridzsi Gyurex és ez nem egyszer fordult elő.
2019. jan. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj hogy 4-orán keresztül csináltad megállás nèlkül,ès nagyon felmelegedett a gumi,nèha tarts szünetet,èn 5-napig szoktam csinálni egyhuzamban de azèrt 2-oránkènt lelocsolom a faxom valami hütőfolyadèkal mert egyszer èn is így jártam hogy kigyulladt a fanszörzetem..
2019. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam sok értelmes választ nm is vártam durexet használok mindig nekem évek alatt most fordúlt elő ilyen de viszont azelőtt mindig vissza fogtam magam mert volt barátnőm nm szerette ha durva vagyok most más van és szereti csak most nagyon félek mivel 3x szakadt ki a gumi
2019. jan. 4. 03:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sico60mm-est
2019. jan. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nezd meg milyen sikositot hasznalsz. Ha olajos alapu attol is kiszakad a gumi.
2021. dec. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csináld 4 óráig megállás nélkül gumi nélkül.


Milyen punci az amiben négy órán keresztül nem élvezel el????

2022. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!