Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy találok egy lányt, aki úgymond a szexpartnerem, barátnőm lesz?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy barátnőm legyen, mivel képtelen vagyok érzelmeket táplálni iránta. Még soha sem voltam szerelmes.
2019. jan. 3. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán. Csak ezt előre közöld is vele!
2019. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy dolog, hogy nem voltál még szerelmes, de miből tudhatnád, hogy nem is leszel. Ezt senki sem tudja előre.

Emellett meg nem kell szerelmesnek lenni ahhoz, hogy barátnőd legyen. Kölcsönös megértés, vonzalom és minimális tisztelet már bőven elég.

Eleve az emberek zöme mindenre rámondja, hogy szerelmes. Lehet, hogy a te eddigi legtöbb érzésed egy lány iránt az egyenlő volt sok más emberével, amire már azt mondja, hogy szerelem.

De persze tudjuk, hogy nálad az a helyzet, hogy kötetlenül akarsz szexelni, esetlegesen mással is és nincs is többre igényed. Nem kellett volna odaírnod, hogy nem voltam még szerelmes. Mert tudjuk, hogy ennek nincs köze hozzá, ez csak egy mentegetés

2019. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából egy noi nemu havert akarokxd
2019. jan. 3. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnő vagy Szexpartner kell. Mert a 2 nem ugyanaz?
2019. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Női havert akarok"

Haverjával nem kefél az ember

2019. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!