Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs se párom, se szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs se párom, se szexpartnerem. Segítség?

Figyelt kérdés
Szóval nincs jelenleg senki akire rátudnék csörögni, hogy kivagyok és feküdjünk már le. Az összebújásos alvás is hiányzik. Sajnos az elmúlt 3évben többször laktam más más városokban és a szociális kapcsolataimat is most építem újra. Akihez régen jártam összeköltözött a barátjával, most már nem jó. Én 24 éves srác vagyok, aki jó képű is. Volt olyan lány akihez hozzá sem szóltam mert azthittem semmi esélyem, aztán a barátját megcsalta velem. Ez egy fitness edző csaj volt. Ezeket azért írom le, mert régen tényleg nem volt ilyen gondom, de most már ott tartok, hogy kimegyek a kocsmában és mindenkit leszólítok, hogy akar-e nálam aludni. :D Azok akik voltak már ilyen helyzetben. Tindert vagy mit használtatok? Én még sosem voltam regisztrálva oda, ráadásul fb-n sincs fent sok képem, nem vagyok az az önreklámozós fajta. Akik találtak már legalább így szexre valakit, elmondaná, hol és hogyan. Igen elég gáz, hogy ilyet kell kérdeznem, de utcán max számszerzés céljából majd további találka miatt szólíthatok le nőket és nem mondhatom azt, hogy amúgy nem kapcsolatot akarok, hanem legyünk barátok és néha dugjunk meg aludjunk együtt. :D Szóval tapasztalatok?

2018. dec. 25. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen aki hasonló válaszok után keresgél... de ez szerintem kicsit komplikáltabb annál mint...menj el ide vagy oda :D.
2018. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok.hu?
2018. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2. mondom, hogy nem vagyok csúnya. :D Csak egyszerűen most nincs senki akit összetudnék szedni. Leesett az ismeretségi köröm is, és akik vannak, azok is szülnek,házasodnak, meg dolgoznak. Senki nem akar egy jó házibulit összehozni, ahol lehetne valami...
2018. dec. 25. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj
2018. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre felé keresel?
2018. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy buliba, ott még felhívsz valakit magadhoz.
2018. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Én sokáig voltam így nagyon fájt valami. de


vázlatos leszek oksi?


minél többet sírsz annál több embert riasztasz el

lehet nőt találni itt ott de nagy erőfeszítést nem érdemelnek, mert ha észreveszik hogy a popójukat is kinyalod akkor a fejedre nőnek


azonkívül ezeket az energiáidat fordítsd másra.


mégegyszer mondom ugyanígy voltam, aztán abbahagytam a sírást.

bejártam fél európát kocsit vettem külföldön dolgoztam szakmát csináltam és itt vagyok a topon! Úgy érzem elégedett vagyok magammal.


nőt meg veszek magamnak pár ezerért fél órára, elvégre a fiatalabb generáció fillérre pontosan kiszámolja mennyit ér :)


üdv


Elvis

2018. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5. Ha helyiségként érdekel, akkor Eger, de kicsi a valószínűsége, hogy erre laksz. De azért aranyosan puhatolózól. :D


Egyébként mindenki másnak, beregeltem 1-2 oldalra írtam pár levelet és úgy néz ki lesz is 1 tali. Jó sokat kellet mondjuk keresgélni, hogy ne fizetős, vagy kamu profil jöjjön fel, de vannak fent nők is, akik keresnek. :)

Meg is lepődtem kicsit. :D

2018. dec. 26. 13:01
 9/9 anonim válasza:
7/8 De jól mondod! Annyira sajnálpm már, hogy én nem így tettem minnt te...🙄😮‍💨🫤
2022. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!