Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy rögtön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy rögtön az anális szex volt a vágya? Tényleg nincs semmi amire ti férfiak jobban vágynátok?

Figyelt kérdés

Szóval. Egy éve vagyok együtt a párommal. Ő 40 én 30 éves vagyok.

Én imádom a testi élvezeteket, teljesen át tudom adni magam a dolognak. Ő az ellentétem, tettem már fel korábban is kérdést vele kapcsolatban, nehezen, hosszas erőlködés árán élvezett el világ életében (ha magánál csinálja akkoris). Addig már eljutottunk hogy lelki oka van de nem akar pszichológushoz menni vele.

A kapcsolatunk amúgy minden más téren rendben van.


A minap kitaláltam hogy felhergelem kicsit, melyik pasi ne élvezné, ha barmit megtehetne a párjával. Így hát én voltam a rossz kislány és vártam az esti büntetést, amit megérdemlek. Gondoltam most majd nekem esik ami a csövön kifér.


Végülis kevés előjátékkal pár perces punci dugás után mondta, hogy ő most nagyon megdugja a popsim mert rossz kislány voltam és most megkapom a magamét. Végre előjött belőle az állat, szokatlanul hamar el is élvezett tehát tényleg mondhatom, hogy végre kikapcsolt az agya.


De. Egy dolgot nem értek és nem tudott rá válaszolni én meg nem akartam piszkálni vele. Bármikor megdughatta eddig is a popsim, volt, hogy napi szinten megkapta azt is. Akkor mégis miért okozott most ekkora extázist neki? És tényleg nincs ennél perverzebb, vagy nagyobb vágyuk a férfiaknak?


2019. jan. 4. 23:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A nők általában, ahogy a kérdező is, szeretik, sőt keresik annak a lehetőségét, hogy a párjuk vágyait kielégítsék.

Ez szerintem valahogy bennünk van. És ha ez valamiért nem sikerül (vagy úgy érezzük, hogy nem sikerül), akkor van bennünk egy rossz érzés. Szerintem a legtöbb nő emiatt vállal be olyanokat is, ami esetleg neki nem annyira jó.

2019. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"te pedig az alárendelt "elszenvedő" aki annak ellenére,hogy nem élvezi mégis megteszi érte."

De ez nem normális, ugye tudod?


"Szerintem a legtöbb nő emiatt vállal be olyanokat is, ami esetleg neki nem annyira jó."

A férfi, aki meg szereti a párját, az nem tesz olyan dolgot, ami a nőnek nem jó, nem helyezi elé a saját vágyát..

2019. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!