Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Még szűz meleg passzív fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz meleg passzív fiúk, az első alkalommal a biztonság kedvéért kisebb mérettel próbálnátok ki az anált, vagy már rögtön egy nagyobbal kezdenétek szívesen?

Figyelt kérdés
Mekkora farokkal csinálnátok először szívesen?

2017. júl. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha fiatal srác és kicsit szeretné kipróbálni dobhat egy üzenetet.
2017. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Mindegy mekkora. Nem a merettol fugg, hogy milyen a szex.
2017. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy kiábrándítalak, de én már egy ideje ujjazom magam, és tágítom is, hogy ez ne legyen gond majd az első alkalommal... Szerintem alapvetően prosztata izgatással kell kipróbálni, hogy az ember vágyja e ezt az érzést, és nem "fejest ugrani...". Egyébként tényleg sok múlik a technikán és az előkészülésen.
2017. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem a méret számít. A végbél tágulékony. Ez csak azon függ, hogy mennyire tudsz ellazulni még a másik mennyire figyel rád. Engem sokszor dugtak. Egy 20/5-ös 1 perc előjáték után már bent van, a végére még lötyög. Van egy ismerősöm aki szerintem megdugna, csak nem tud dugni. A dugás lényege, hogy figyelsz a másikra, lassan rakod be és nézed/kérdezed, fogy fáj e. Ez az ismerősöm még ezt kihagyja és rögtön tövig rakná ba. (Ki is esne a szemem. :))
2017. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!